Pazartesi, Ekim 24, 2016
Bıyıklı bardağım

Bıyıklı bardağım

16

cam boyama
Bıyıklı bıyıklı bardak yaptım. Ne zamandır kendime özel bir bardağım olsun istiyordum aklıma bu geldi, ben de yapıverdim. Daha fazlası için bloguma beklerim.

16 YORUMLAR

  1. @ssserpil güldürdünüz vallahi :) dudak çizmek hiç aklıma gelmedi ki, bu aralar nereye baksam bıyıklı bişeyler görüyorum bende onlara özendim birazcık :D

  2. :) Öncelikle ellerine sağlık sehercim,
    Bediacım, kalem çıkar mı?Bilmiyorum ama çizdiğin dudakların üzerine siz de bol miktarda mevcuttur:)) parlatıcı oje sürüp dene derim.Heee! ağız kısmına yakın yerlere çizim ve oje uygulamamayı ihmal etmezsin herhalde ;)

  3. @bediaaa çıkan kalemlerde var çıkmayanlarda var ama bence dudaklı yapıcaksan siyah kalem kullanma kırmızı cam boyası kullanabilirsin çok tatlı olur :)

  4. Bence telle surtulmedigi surece oje sorun olmaz ama vernikle filan ugrasana kadar cam boyasini deneyin hem cok keyifli yapilisi hemde suda cikmiyo telle surtunce bile zar zor cikiyo

  5. @SeherK sende yeniçeri hayranlığı var sanırsam o da bardakta kendini göstermiş yeniçeri bıyığı değil mi o ? güzelde çizmişsin :)

  6. @bediaaa evet bediacim cam boyasi galiba en iyi :-)
    @zulaltan yeniceri biyigi olsun diye cizmemistim ama gercektende ona benzemis sonradan fark ettim demekki yeniceri sevgisi bilinc altima islemis :-)