Çarşamba, Nisan 26, 2017
BOLERO ETEK TAKIM

20 YORUMLAR

  1. yeleğin kolları ve yakasına fırfır sonradan mı dikildi tığ mı batıldı yoksa beraber mi örüldü :)çok soru sordum ama arkadaşımın kızına yapmayı düşünüyorum ondan :)

  2. şimdi baktım baharrrr kollarından ip çekilip bir sıra dırfırla örülüp normal iple kapatılmış. bu arada etekte 2 sıra fırfır ip düz örgü 4 sıra normal iple haroşa örüceksin. yani sadece düz örgü değil.

  3. canım e bebek büyütmekten vaktin oldu da geldin demek :) minik kızına çok yakışacak eminim.. güle güle sağlıkla giysin.. nazar boncuğu da iliştir bi yerlerine :)

  4. 40 yıl önce bu eteğin karışık renklisini giymiştim :))) içi önce file örülmüştü üstüne tığla farbalar yapılmıştı sıra sıra :)

  5. teşekkürler arkadaşlardilevsercim canım evet büyüyor kızım canım havalar soğumadan kemeraltında bi buluşup bir kahve içelim. nezaman misayitsen haber ver canım

  6. Örece çok cici olmuş kızın güle güle giysin eminim çok yakışacaktır.woooow güneşe doğru ya hafızan çok kuvvetli yada çocukluk kıyafetlerini saklıyorsun.

  7. Yine resim yollayamıyorum kızımz giydirip çektiim ama yolayamıyorum ınternet exporer web sayfasını görüntülüyemiyor diyor yeni yazı yollamak istediğimdede aynını diyor.