20 yorum gelmiş

 1. baharrrrr

  yeleğin kolları ve yakasına fırfır sonradan mı dikildi tığ mı batıldı yoksa beraber mi örüldü :)çok soru sordum ama arkadaşımın kızına yapmayı düşünüyorum ondan :)

 2. orece

  şimdi baktım baharrrr kollarından ip çekilip bir sıra dırfırla örülüp normal iple kapatılmış. bu arada etekte 2 sıra fırfır ip düz örgü 4 sıra normal iple haroşa örüceksin. yani sadece düz örgü değil.

 3. dilevser

  canım e bebek büyütmekten vaktin oldu da geldin demek :) minik kızına çok yakışacak eminim.. güle güle sağlıkla giysin.. nazar boncuğu da iliştir bi yerlerine :)

 4. gunesedogru

  40 yıl önce bu eteğin karışık renklisini giymiştim :))) içi önce file örülmüştü üstüne tığla farbalar yapılmıştı sıra sıra :)

 5. orece

  teşekkürler arkadaşlardilevsercim canım evet büyüyor kızım canım havalar soğumadan kemeraltında bi buluşup bir kahve içelim. nezaman misayitsen haber ver canım

 6. Daliya

  Örece çok cici olmuş kızın güle güle giysin eminim çok yakışacaktır.woooow güneşe doğru ya hafızan çok kuvvetli yada çocukluk kıyafetlerini saklıyorsun.

 7. orece

  Yine resim yollayamıyorum kızımz giydirip çektiim ama yolayamıyorum ınternet exporer web sayfasını görüntülüyemiyor diyor yeni yazı yollamak istediğimdede aynını diyor.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin