Perşembe, Ekim 27, 2016
Boncuk işleme havlu kenarı örneği

Boncuk işleme havlu kenarı örneği

5

boncuk işleme havlu kenarı

Havlu işlemek ne kadar zormuş… Benden de size taş pul ve kum boncukla işlenmiş bir örnek. Kızımın çeyizine kaldırdım. Boncuk işleme havlu kenarı modelim.

boncuk işleme havlu kenarı

5 YORUMLAR

 1. ellerinize sağlık işleme olarak çok çok güzel dea benim güzel kardeşim bu havlunun neresine el -yüz silenecek.birde kızın çeyizine kaldırmışşın.mazallah damat bey sabah mahmurluğu ile yzünü yıkayıpkurularken bu boncuklar yüzüne batıp pullar çizdiğindeaman be kayınvalde demezmi?işte sana tartışma sabah sabah sonrada damat kötü asabi!!!!!!!

 2. çok güzel olmuş ama herhalde süs olarak kullanılacak.

  damat bey sabah mahmurluğu ile yzünü yıkayıpkurularken bu boncuklar yüzüne batıp pullar çizdiğindeaman be kayınvalde demezmi?

  Haklı diyebilir.

 3. a benim güzel kardeşim bu havlunun neresine el -yüz silenecek.

  :)) çok güldüm ve bende aynı şeyi düşündüm ayrıca çok emek harcamışsınız, elinize sağlık

 4. ilahi supersky, bende çok gülüm. olayı nasıl karikatürize etmiş bir an öyle bir sabah gözümde canlandı.(benim eşimde hiç sevmez bu tarz havluları ben heveslenip kullanmak istesem nerden aklına geldi bunlar der) ki böyle bir havlu kullanmayı hayal edemem.gerçekten çok emek var. hemde güzel bir iş. keşke böylebir emeğinizi bir masa örtüsünde falan değerlendirseydiniz.tabiii birde siz havlulara bu kadar iş yaptıysanız örtülerkimbilir ne sanat işleri ile doludur.Herşeye rağmen ellerinize sağlık.allah ellerinize ve size güç versin nice işlere ,el emeklerine

 5. arkadaşlar sakin olun inanın ilk deneme ve gördüm ki yorumlarınızdan başarılı bu havluları süs olarak kullanıyorlar bende olsun birtane dedim. yoksa damada kıyamam ben