BONCUK KEMERİM

-
boncuk kemer
boncuk kemer

Boncuktan yaptığım kemeri sizinle paylaşmak istedim.Diğerleri gibi bunu da hiç kullanamadım.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

21 yorum gelmiş

 1. boncuk hanim

  Belki kullanacak fırsat olmamıştır. Gündeliğe pek gitmez. Bide çok şık ve abiye olduğu için heryerde kullanamamıştır belki. Harika olmuş.

 2. miragex

  çok hoş,sade bir kıyafetle acayip şık olur,kullanmaya fırsat bulamadıysan en kısa sürede fırsat yaratmalısın bence.eline sağlık :)

 3. ozra76

  arkadaşlar o kurs bu kurs derken oturdugum yerde bir simit(mide) yapmışım kendime kemer bitince taktım birde aynaya baktım ki o kemerden çok mide ön planda .neyse sonra ikizlerim oldu.şimdi 3 yaşındalar bende artık pilates yapıyorum.inşallah kullanacağım bir davet olursa siyah bir pantolonun üzerine.hepinize yorumlarınız için teşekkürler.

 4. sesiber

  Kemer güzel ,pilates güzel. Süklüm püklüm başladığınız güne 55 dk. sonra başka biri olarak doğuyorsunuz. Sadece fiziksel değil içe dönük te çok faydalı. Nefes almayı bilmiyormuşum bu zamana kadar. Ebru Şallıyı eskiden hiç sevmezdim. Şimdi bayılıyorum o kadına. Sinir edici derecede zayıf ama bu da onun tercihi. Yarın karın günü di mi?

 5. fiamma1

  Ellerine sağlık cok guzel olmuş:) ben de ısrarla kullan diyenlerdenim, kotla bile kullanılır,boncukların cinsi pek belli olmuyor sarmışsınız cünkü ama illa şıkşıkıdım kiyafetler gerekmiyor bu tür akseuarlar için.

Bir Cevap Yazın