20 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  teşekkürler bunlar annemin ve teyzemin ördüğü oyalar bir de benim ördüğüm hiç kullanılmayan boncuk oyaları var onları da takı yapacağım evde kaldığım için çeyize de gerek kalmadı yani :D

 2. senayatilgan

  zulaltan evde kalsak da kalmasak da kimsenin bu çeyiz denen şeyi yerinde kullandığı yok zaten :) Boşver sen kullanılabilir hale getir herşeyini :)

 3. zulaltan

  o çeyizler bir evlenirken çıkar zaten ortaya sonra görebilene aşk olsun :)ablamın bir sürü dantel işleri vardı evine gidiyorum hiç biri ortada yok :)

 4. xmadame

  çok orjinal ve otantik olmuş ellerine sağlık…
  çeyiz muhabbetinize katılıyorum sadece evlenirken görünüyor sonra ortadan kayboluveriyorlar :D
  bende abavur yapmak için deşelemeyi düşünüyorum sandığı :D

 5. zulaltan

  teşekkürler xmadame,ezgizem :) boncuk oyası örmek ne zormuş 13 -14 yaşımda nasıl örmüşüm şimdi bana çok zor geliyor ilginç yani :)

 6. fblinil

  Allahım yaaa abajur fikride süper xmadame :)) bende esinmeliyim ceyiz sandgında bir cogunu ogluma diye sakladım ne kadar gereksiz aslında sanki kullanacaklarmı onlarca yemeni namaz b.örtüsü yeniden elden gecireyim bari

 7. bilge

  çok güzel bir değerlendirme olmuş. hepimizin geçmişten kalma böyle işlemeler vardır. değerlendirmek lazım. iyi fikir olmuş……..

 8. zulaltan

  öbür kolyeyi dışarda çektim biraz canlı çıktı .kardeşimin telefonuyla çektim onun ki de yetersiz :( burda ki diğer arkadaşların resimlerini görünce benim resimler eski trt yayınları gibi kalıyor :)

 9. zulaltan

  araştırıyorum zaten iyi olanın da fiyat tuzlu :( bir fotoğrafçıyla mı evlensem acaba ? bunca süre evlenme sonra 10marifetle tanış, fotoğraf derdine bir fotoşipşakla evlen nasıl bir dram allahım bu :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
zulaltan

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA

İpten dekoratif top yapımı

| | 4 Yorum

Birkaç kez deneyip pes ettiğim bu topları, en nihayetinde yapmayı başardım. İnternetteki çeşitli sitelerden yapım aşamalarını da defalarca inceledim. Videolar seyrettim ve en sonunda artık yapabilirim dedim. Resim aşamalarını dikkatlice...