Boncuklu Kapı Süsü

-

Boncuklu Kapı Süsü
Takı yaptığım dönemlerden arta kalan boncuklarla yaptığım bir kapı süsü bu. Aynısından bir de annemlerin evine yaptım, hala da bir sürü boncuk kaldı, varın siz düşünün nasıl bir boncuk delisiyim… Bunu ve başka yaptıklarımı görmek için bloguma bir tık lütfen.

9 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  teşekkürler :) ihtiyaç olursa sizden isterim artık :) boncuklar güzelmiş takı falan bir sürü şey yapın burda sergileyin içimiz açılsın :)

 2. esencan

  Vaktiyle çok yaptım takı ve ilginçtir para bile kazandım, ancak o zaman iki çocuklu değildim, şimdi onlar günlerinin gelmesini bekliyorlar bir sandıkta ;) Çocuklar büyüyecek, boncuklara bulaşmayacak ve de ortalığa dağıtmayacak yaşa gelecekler o zaman güzel güzel kolyeler yapıcam yine, kimbilir o zaman da burdan paylaşırım bakarsın ;)

 3. esencan

  Sema Özcanikli: merhabalar, azcık geç oldu cevap, pardon…
  Kullandığım malzeme misinaya dizilmiş boncuklar, onları nasıl taktığımı soruyorsanız hazırladığım uzun boncuk sıralarını, pervaza gerdiğiniz metal zincirin deliklerine eşit aralıklarla geçirdim. Uçları da boncukçularda bulunan bitlerle kapatıldı… Bütün malzemeleri boncuk satan dükkanlarda, hobi malzemesi satan yerlerde kolayca ve ucuzca üstelik bulabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
esencan

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...