Pazartesi, Ekim 24, 2016
Boncuklu kemerim, Feltdesign’dan

Boncuklu kemerim, Feltdesign’dan

12

kemer
Kendime bir kemer hazırladım. Sizce nasıl olmuş?

Paylaş
feltdesign
Merhaba ben Berna ..Yaklaşık 4 yıldır yün keçe ile uğraşıyorum.Yün keçeden otantik dekoratif ev aksesuarları , kaftanlar , vazo süslemeleri yapıyorum...Ayrıca yine keçeden gözlük kılıfları , portföyler, cüzdanlar hazırlıyorum..Yün keçeden tablolar yapmayı çok seviyorum. Ayrıca farklı malzemeleri biraraya getirip saç aksesuarları , taçlar , tokalar, lohusa taçları , bebek bantları hazırlıyorum...Yeni ve değişik birşeyler üretmek benım için çok keyifli...Özellikle müşterilerimden gelen istekler doğrultusunda birşeyler hazırlamak inanılmaz güzel...Bazen çok yorulsam da , müşterilerimden gelen güzel bir yorum tüm yorgunluklarımın silinmesine neden oluyor... Detaylar için https://www.facebook.com/feltdesignb ve http://hayatiminrenklerikeche.blogspot.com/ bloguma beklerim...

12 YORUMLAR

  1. çok güzel olmuş,bende aynısını hazır almıştım ve düşünmüştüm acaba nasıl yapılır diye,endonezya ürünüydü. Bilgilendirdiğin için teşekkürler.Peki senin kullandığın ip,lastikden mi ? benimkinde lastikle örmüşler.İstediğin gibi açılabiliyor.Bende denemek isterim,yapabilirsem de paylaşırım.Eline sağlık ne uzun yazdım ya :)

  2. Merhaba hayaliatolye eni gördüm mesajını ..Ben mumlu ip üzerine çalıştım..esnek zor olabilir çalışmak diye düşünüyorum…Yaparsan paylaşırsan sevinirim…Biraz sabır istiyor :)