10 yorum gelmiş

  1. benimde aklımda vardı bunlardan yapmak. Dubaiyede bizim burdan gitmiştir herhalde. Nerden? diyecek olursanız Tayland. arkadaşımın evinde vardı benimde çok hoşuma gitti. Çarşıda pazarda satılıyor ama yapması zor olmaığından kendim ypmak istiyorum bende.

  2. Yamali bohca

    Bunu yeni gördüm, nasılda kaçırmışım. Çok güzel gözüküyor. İyiki resimlemişsiniz. Şıkır şıkır… Sizin, Çelebi’nin ve Sergün’ün yaptıklarını dört gözle bekliyorum.

  3. cicibisiiiy

    ben bunu da peyote yapacağımçiçek desenli düşünüyorum ama ellerim çok yavaş düşüncelerime bi türlü yetişemiyorlar ki :(peçeteliklerimi bi yapsam önce hatta şu yeni moda suflelerimide peyote ile yapıcam sonra artık bakırköye teslim olayım diyorum hahha

  4. tuffe

    Boncuk imalatçıları sizi çok seviyor ve destekliyorlarmış öyle dediler:)Bu peyote denen şeyin birden fazla tekniği mi var? O mumluk yapığım teknikten başkasını bilmiyorum.Bu yuvarlak şeyden yapmaya çalıştım ama altından teller görünüyor.Peyotesi nasıl olur ki?

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Baykuş bardak altlığı yapımı

| | 0 Yorum

Bu güzel baykuşu çok severek hazırladım. Yapımına başlarken keçemize baykuşun taslağını çizip kesiyoruz. Sonra kanatların altındaki kısmı çıkarmak için çizip kesiyoruz. Baykuşun gözlerinin hizasına tüy kesiği ekleyelim. Şekildeki gibi çizip...