Perşembe, Ekim 27, 2016
Boncuktan bardak altlığı

Boncuktan bardak altlığı

10

Bir ayakkabıcıda görüp resimlediğim bardak altlıkları.Sordum,Dubaiden gelmiş efendim bunlar.İnce tellere boncuk dizilip sipiral şeklinde sarıp aralardan tutturmuşlar.

10 YORUMLAR

  1. benimde aklımda vardı bunlardan yapmak. Dubaiyede bizim burdan gitmiştir herhalde. Nerden? diyecek olursanız Tayland. arkadaşımın evinde vardı benimde çok hoşuma gitti. Çarşıda pazarda satılıyor ama yapması zor olmaığından kendim ypmak istiyorum bende.

  2. Bunu yeni gördüm, nasılda kaçırmışım. Çok güzel gözüküyor. İyiki resimlemişsiniz. Şıkır şıkır… Sizin, Çelebi’nin ve Sergün’ün yaptıklarını dört gözle bekliyorum.

  3. ben bunu da peyote yapacağımçiçek desenli düşünüyorum ama ellerim çok yavaş düşüncelerime bi türlü yetişemiyorlar ki :(peçeteliklerimi bi yapsam önce hatta şu yeni moda suflelerimide peyote ile yapıcam sonra artık bakırköye teslim olayım diyorum hahha

  4. Boncuk imalatçıları sizi çok seviyor ve destekliyorlarmış öyle dediler:)Bu peyote denen şeyin birden fazla tekniği mi var? O mumluk yapığım teknikten başkasını bilmiyorum.Bu yuvarlak şeyden yapmaya çalıştım ama altından teller görünüyor.Peyotesi nasıl olur ki?