Boşlukları doldurmak lazım

-

Buzdolabı ile duvar arasında 12 cmlik bir boşluk vardı.Malum ;Nalan boşluk affetmez ,doldurur.Trans halinde oraya göz diktiğimi gören kocam taşınırken artan prde kornişi ve artık kullanmadığımız bir dolap arkası kontrplağı değerlendirip bu ara rafı yaptı.Şimdi tepsiler sıralandı oturuyor.Yanındaki şişe rafı ise ben masumum kocamın fikri:))Yemeklik yağlarımı ve tuz kabımı koydum.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

27 yorum gelmiş

 1. nalana

  ecrinefsam,keyfim yerindeyse iyi anlatırım.Bu gün de blogda yazacaklarıma bak istersen henüz yazmadım ama keyfim yerinde:)

 2. nalana

  celebi74 diyor ki;ikinizde süpersiniz ne

  Gülen yazsaydı ikinizde manuyaksınız derdi değil mi?sağol çelebim

 3. SaDeNem

  valla süper olmuş.eşinizinde sizinde ellerinize sağlık.. nalana eşinizde beceriklik konusunda size benziyor sanırım tam birbirinizi bulmuşsunuz valla:):)

 4. nalana

  Teşekkürler arkadaşlarım,kardeşlerim hatta çocuklarım olacak yaştasınız değil mi?Sizlerin ebnerjisi bana da yansıyor.Sağolun.

 5. fiamma1

  Harika olmuş, Mahmut abi harikalar yaratıyor ne diyeyim ellerine emeğine sağlık. O hobi odana neler yapacak merakla bekliyorum.

 6. azrabenn

  süper fikir bencede aynen benimde buzdolabımla canım arasında böyle bir boşluk var banada fikir verdiniz teşekürler

 7. nalana

  Azracığım sen de yaptır rahat oluyor.Ben dizlerimdeki sıkıntıdan alt dolapları çok kullanamıyorum bu nedenle çok işime yarıyor.

 8. celebi74

  nalana diyor ki;celebi74 diyor ki;ikinizde süpersiniz neGülen yazsaydı ikinizde manuyaksınız derdi değil mi?sağol çelebim

  :)))

Bir Cevap Yazın