Cumartesi, Mayıs 27, 2017
Bu bir resim çerçevesi, gerçekten :)

Bu bir resim çerçevesi, gerçekten :)

6

Bizzat ben, kendim, şahsen yaptım ordan biliyorum… Yok inanmam illede görmem lazım diyorsanız yapacak bir şey kalmadı:) buyrun içeri…:))

Yaklaşık 2-3 sene önce yapmıştım bunu yaramaz yeğenime. Resmini yeni çektim. Haliyle biraz:) hırpalanmış:) Odasına giripte aaa tiyenn deyip eline alan çocuklardan geriye kalan bu:) Fikir olabilir en azından.

Trenimizin lokomotif bölümünün tekerlekleri emekli olmuş, vagonunkilerle idare ediyor, o küçük ayıcık sonradan eklenmiş ve tren eğri gibi görünüyor fakat değil fotoğraf hatası, asarken düz değilde ortadan bombeli asmış abiciim, tren gidiyor gibi görünüyormuşta:)Bu kadar değişiklik normal sanırım, o zaman kucağındaki ekmek ağırlığında olan çocuk şimdi ilkokula başlayacak:)En çok zamanımı alan şeylerden birisi bu tren. Tasarlamak, resim yerlerini düzgün çıkarmak, malzeme bulmak gerçekten zorlamıştı beni, o zamanlar şimdiki kadar malzemem yoktu çünkü, daha acemiydim:)Ahşaplar balsa, sarı bezler keçe olmadığı için mutfak bezi, arka tekerler 5’lik şişe kapağı (inceltildi), öndeki teker küçük şişe kapağı, üstteki ince çubuklar çöp şiş, resimlerin üstündeki malzeme; kutulardan çıkan parlak şeffaf asetat benzeri şeylerdir.Burada da plaj konseptli, yine el yapımı bir çerçevem var bakmak isterseniz tıklayın lütfen…

6 YORUMLAR