Salı, Ekim 25, 2016
BU DA BENİM BATİK ŞALIM :)

BU DA BENİM BATİK ŞALIM :)

9

deneme mahiyetinde yaptığım şalım angora değilde burcum batik ip kullandığım için kışlık oldu ipim yetmediği içinde biraz küçük oldu ve bir arkadaşıma hediye gitti baktüs atkı gibi kullanacağını söyledi yoksa asla vermezdim kışın boynunda görmezsem geri alacağımı söyleyerek tehdit bile ettimyaaaaaa ben çok fenayımmmmm :)

batik şal
batik şal

9 YORUMLAR

  1. çok teşekkür ederim hanımlarbu sitede o kadar marifetli kişi varkı aranızda olmak beni çok mutlu ediyorbana elişini eskileri değerlendirmeyi emeğine güvenmeyi öğreten 10 marifete ve 10 marifeti benim için vazgeçilmez kılan tüm marifetlilere çok teşekkürler :)

  2. aslında bu şalı angora batik iplerle yapıyorlar o daha şık oluyor elimde bir sipariş var sahibinden izin alırsam onuda eklemek istiyorum siyah abiye üstüne çok yakışacak bir renk

  3. Renklerine bayıldım, görüntü çok hoş, ellerine sağlık. Şalları seviyorum da, kulanmayı beceremiyorum, o nedenle dolapta bekliyor ördüklerim. Kullanmıyorsan bana gönder diyecekler şimdi :))

  4. Ellerine sağlık güzelim denemek için yaptım diyorsun ama maşşallah bu nasıl denemek böyle :D rengine de modeline de bayılım harika ötesi, bayılıyorum böyle şallara, yarasa gibi :DBanu ablacım haklısın şekerim kullanmıyorsan bana gönderebilirsin canım, ben senin yerine seve seve kullanırım :D