Bu da kapak olsun:)

-

Eskiyen ahşap kavanoz kapağını yeniledim fakat çoğu çalışmamda olduğu gibi ilk halini çekmeyi yine unuttum:) Şöyle tarif edeyim üzeri kazınmış, çizik çizik ve soluk bir ahşap düşünün işte o bu kapaktı.Aslında kavanoz kısmına da birşeyler yapmak istedim, sahibi izin vermedi:) cammış, iyiymiş:)Bu güzel şey işte o cam kavanoza kapak oldu:))

Burada da puf yenileme çalışmam var…

Yapılışı şöyle, akrilik boya ile krem rengine boyadım, yaprak desenli stencil ile baskı yaptım, zemin bombeli olduğu için iyi bir sonuç vermediği için bende deseni baz alarak üzerinden kendim boyadım, simle parlattım, vernikle gıcırdattım e nasıl olmuş söyleyin gari:)

5 yorum gelmiş

  1. ben çok begendim, ellerine saglıkbunu görünce hani şifonyerlerin kulpları varya hobim..ben onları böyle desenli yapmak istiyorum, fikir verdin bana :)

  2. ya senin yazdıklarını okumak ne keyiflii benide bi parlatsana minişim simle:D:D olmuşşş olmuş harika olmuş hemde biliyom o kapagı ben:D

  3. :))))))))))))))))))) sen zaten parlıyorsun mavişcim 10 marifetin neşesisin:) (nerden biliyon kıss o kapağı sen söyle bakiim:)))baharcım çok söyledim ama, yok yok iyi böyle dedi vermedi:)) canı sağolsun annemin napiim:))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin