Pazartesi, Ekim 24, 2016
BU DEFA ZORLANDIM.

BU DEFA ZORLANDIM.

20

Çok zor oldu. Fikri bulmak, geliştirmek ve hayata geçirmek neredeyse 1 ayımı aldı. Kızım çok beğendi ve böylece bütün yorgunluğuma da değdi.

İşte nasıl yaptığıma dair ipucları buradaBloglar açılmıyorsa bilgisayarınızın DSN ayarlarını değiştirmeniz gerekir. Google da “Yasaklı Blogları Açmak” yazarak arama yaparsanız çok sayıda ipucu bulabilirsiniz. Ama yine de bloguma ulaşamazsanız yorumlarda açıklamalar yapabilirim.

20 YORUMLAR

  1. Evet sevgili aslımavi. Tasarım baştan sona bana ait. Tabii ki seramik sıvı sabunluğu sade olarak (=desensiz) çarşıdan aldım. Kimbilir, belki bir gün seramiği de ben yaparım. :)Herkese çok teşekkür ederim. Yorgunluğum geçiverdi.

  2. ben de tam anlamadım ama kendiniz yapmış gibi anlatmışsınız ama yorumlarda Portekizde birisine ait bir siteden çevirdim demişsiniz ama oraya link vermemişsiniz.Fotoların üstüne kendi bloğunuzuda yazınca sizin yaptığınızı düşünmüştüm Çeviri için teşekkürler ama yapanında adı ya da sitesi geçseydi keşke (eğer yanlış anlamadıysam tabii ki)

  3. Ya ben çok özür dilerim. Ben o yorumuhttp://hertelden-everything.blogspot.com/2011/03/harika-bir-derleyici.htmlİçin yazmak istedim . Ama diğer konunun yorumuna yönlendirmişim. Bi yerlerde yanlış yapmışım. Kumaştan yapılan derleyici benim eserim değil ama bu sıvı sabunluk benim eserim. Hepinizden tekrar özür dilerim. Blogumda yaptığım hatayı geç farkettim, ama düzelttim.

  4. Sevgili kırmızıpatik; Hamuru hazır satın alıyorum. FİMO adı verilen bir polymer kil bu. Yumuşak hamura şekil verdikten sonra ev fırınlarında pişiriliyor. Renk seçenekleri de var. Ancak distribütör firma ithalatı durdurduğu için Türkiye’de fimo bulmak zorlaştı. Ben elimdekiler bittiğinde ebay dan internet kanalıyla getirtebilmeyi umuyorum.