15 yorum gelmiş

  1. ben en çok mavisini istiyorum bi de simli siyah… Bence duymamıştır annen sesiber, tüm sevimliliği takınıp yanaşmak lazım bende yapçam da aynısını :) annem tombulum benim elleri güzelim diicem kandırcam:)

  2. Ben de öyle diyeyim, benimki de tombul. Geçen hafta ona birsürü ödev verdim, boyunluk, bere filan örüyor. Onlar bitsin, bunu vereyim.

  3. Ama bizim çok işimiz var, Mesela benim keçelerim var, dikişlerim var, boyamalarım var bekleyen. Annem kendi istiyor iş bulun bana diyor. Yoksa sürekli kare bulmaca çözüyor, sudoku oynuyor.

  4. ben en çok bu rengini istiyorum birde koyu yeşil =)annem çalıştığı için ben ona çok iş veremiyorum maalesef ama saolsun isteyince örüyor yinede,şimdi atkıdan kazağa dönüşen bir model örüyor.bitsinde bir önce paylaşıyım sizlerle..ee bu elliği de örmek bana düşüyor artık :D

  5. yapmayınız reca ederim sayın sesiber.. üstteki kokoşkare boyunluk filan …:) yaptığınız yığınla iş gözümğn önünden geçiyor, o asalet dolu işleri yapan kişi ile üstteki şeyi …………..daha fazla yazamayacağım.

  6. Sen anlamazsın, arada olur öyle.Hem her beğendiğimi kullanacağım diye bir kural yok, amme hizmeti de yapıyor olabilirim. Sosyal deney falan, sen anlarsın:)))

  7. Benim annemde çalışıyor ama canım yorgun değilse örer, hem dükkanda örer belki. Zorluğunda değil anneye ördrümemiz anne örünce daha bi güzel oluyolar:) hem benim annemde nasıl bir tılsım var bilmiyorum böyle bıcır bıcır örer sanırsın ki iki sıra örememiş ama bi bakarsın bitirmiş :) sanırım anne olunca verilen özelliklerden biri de bu… Hem oda bana sipariş yığdı karşılıklı herşey:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin