Salı, Ekim 25, 2016
Bu örgüyü biliyormusunuz

Bu örgüyü biliyormusunuz

9

Bu ve buna benzer boyunluklara internette birkaç yerde rastladım. Yapımını az çok tahmin etmiştim, makara örgüsü gibi diye düşünmüştüm. Sonunda yapımı karşıma çıktı. Makarasını geridönüşüm bir kutudan yapmışlar. Çok değişik geldi bana.

9 YORUMLAR

  1. haaa evet ben biliyorum bunu. bu şerit mi kordon mu neyse onları örmek için bir alet var bende de. çok kolay ve hemencik örülüveriyor.halim vaktim olursa deneyeyim bari bu atkıyı da. paylaşım için tşklr

  2. BEN BU KORDONLARLA ÇANTA YAPILDIĞINI görmüştüm ilk olarak.çok hoşuma gitmişti.o hevesle aldım o aleti.ama bitürlü başına geçipde çanta yapamadım.ama minik bebeklerime kol bacak yapmıştım bu kordonlarla.

  3. yeniyol bebeklere kol ve bacak yapmak için çok iyi bir fikir, sağolasın, ben bebek denemelerimde adını bilmeyip uygulamasını bildiğim içi boş, yanları dikişsiz olan örgüyü yapıyordum ama yassı oluyor öyle.Bunun miniklerini takı yapanlarda görmüştüm.Teşekkürler Banu, yapımınıda anlatmış linkte

  4. Bende bir zamanlar örmüştüm, makara ile. Paylaşım için teşekkürler banuca. Ayrıca elyapımı çantalara sap yapılabilir diye düşünüyorum.