Çarşamba, Ekim 26, 2016
BU TEPSİ ÖRTÜSÜ DEĞİL ŞAHESERRR

BU TEPSİ ÖRTÜSÜ DEĞİL ŞAHESERRR

12
tepsi örtüsü
tepsi örtüsü

Ankara büyüksehir belediyesinin vermiş oldugu belmek belediye meslek edindirme kurslarında calışılmış ve ankara çapında 2009 yılı için ödül almış , dereceye girmiş bir çalışma. ankara festivalinde sergilenmiş bir eser. yine orada fotografladım ve sizlerle paylaşmak istedim.

12 YORUMLAR

  1. gerçekten de öyle..kim yapmış acaba..çok sabırlı biri olmalı…çok güzel..zaten ödül almaya layık olduğuna göre çirkin bulmak kıskançlık olur…kıskanmadım da değil hani:)))ne teknikleri kullanılmış?yapamam ama öğrensem fena olmaz:))

  2. benz diyor ki;Bence bunu tepsiye örtmek günah.

    bencede..en güzel köşeye örtü olmalı..anglez gibi duruyor ama beş şişle örülen motiflerede benziyor çiçekler.Keşke daha yakından olsaydı resim.

  3. ooo arkadaşlar , 7 yorum görüyorummm. gerçektende bende çok beğendiğim için çekmiştim fotografını, hangi teknikle örüldüğüde yazıyordu asılı oldugu panoda ama dikkat edip bir kenara not etmek aklıma gelmedi ne yalan söyleyeyim , bilsemde yapamayacagım kesin oldugu için hehheee .ama o festivalde ödüllü bir çok eserin fotografını aldım. sizlerden böyle ilgi gördüğüne göre onlarıda yavaş yavaş eklemem farz oldu.

  4. bence bu sanat gerçekten bu işi yapmayı bilen bir insan ne demek istedigimi anlar. tekrar diyorum bende bu SANAT yapanın ellerine saglık…

  5. beğenmenize ve ilgi görmesine gerçekten cok sevindim ama daha sonra bu tip sergilerde teknik bilgileride not edeceğim. sadece kendimi düşünmüşüm. nasılsa bilmiyorum diye hiç not etmemişim. bilenler var, hiç düşünmemişim:(