Bu Yünlere Ne Oldu Dersiniz?

-

Örüldüler ve renk renk atkı oldular:)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

15 yorum gelmiş

  1. mutlulukmevsimi

    Çok teşekkür ederim, evet yumuşaçık oluyorlar hakkaten de, çok sıcak tutma özellikleri yok yani kara kış ta falan fazla koruyucu değiller. Ancak bahara geçiş günleri için ideal, hem de şık duruyor.

  2. nagice

    çok şirin olmuşlar.bendede 1tane var. yetiyor mu atkıya..birde kaç no şiş kullandın.6 numara ile örmeyi düşünüyordum.uyar mı?

  3. mutlulukmevsimi

    Herkese güzel yorumları için çok teşekkür ederim…Sevgili Nagice, bu örülenler 6 numaralı şiş ile örüldüler, ancak daha sonra bir tane de 5 numaralı şiş ile ördüm(malesef resmi yok) ve bence o daha güzel oldu. Gerçi bu biraz kişinin eliyle de alakalı malum…Bir de 2 çile yün gidiyor bir atkıya…Siyah ve kahverengi olan atkının başlangıç ve bitiş noktalarında, birazcık daha kalın bir yünden 5-6 cm lik bir başlangıç örgüsü var. Atkı uçları dönmesin çirkin gözükmesin diye öyle örmüştüm.Ancak onlardan sonra ördüğüm pembe atkımda öyle bir başlangıç örgüsü kullanmadım, sadece 2 çile bu ipten ördüm geçtim. Uçlarında hiç bir sorun olmadı.2 çile yünden 6 numaralı şişle örülerek çok güzel yetti:)

Bir Cevap Yazın