Bugün nasılsınız, Arçelik merak ediyor

-

Bugün kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Güzel bir rüya görüp gülümseyerek mi uyandınız? Dün yarım kalan işler tüm ihtişamıyla sizi mi bekliyor yoksa? Çocuğu koştur koştur okula hazırlarken son anda ödevinin yarısını yapmadığını fark edip enerjinizi mi tüketti? Tam toplantıya yetişirken bluzunuzun tam önünde diş macunu lekesi olduğunu mu gördünüz? Önünüzde bugün kaplanması gereken 150 tane mini kavanoz mu duruyor? Kayınvalidenizle telefonda konuşurken çorba mı taştı?

Hiç isabet ettirememiş olabiliriz, ama yaklaştık sanki. İrili ufaklı sorunlarla, gündelik telaşlarla dopdolu bir gün de olsa, 5 tane derin nefes almak, çok sevdiğiniz birini telefonla aramak, birkaç güzel fotoğrafa bakmak için birkaç dakika bulun bugün, olur mu? Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. “Ne oldu, Arçelik kişisel gelişime de mi el attı?” dedirtmek değil derdimiz ama, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için minicik bir hatırlatma yapmak istedik işte bugün.

Ürünlerimizle evin temizliğine, ofisin sıcaklığına, saçınızın güzelliğine, yemeğinizin lezzetine, çayınızın demine, kahvenizin köpüğüne karışıyoruz. Hayatınızın her bir köşesine sızmanın, onu daha kolay ve verimli kılmanın çarelerini beraber bulalım istiyoruz. Arzu ediyoruz ki beraber nefes alıp verelim, sorun olduğunda beraber çözelim, Arçelik olan her yerde kendinizi iyi hissedin, evinizde bilin. Bu hedefe bir parça ulaşabildiysek ne mutlu. Güvendiğiniz, benimsediğiniz marka olduğumuz için çok şanslıyız ve bunu siz kadınlara borçlu olduğumuzu biliyoruz. Kadınlar gününüzü kutluyoruz. Bugün ve her gün.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.