Çarşamba, Ekim 26, 2016
Bunlardan Ne Olur, Demeyin!

Bunlardan Ne Olur, Demeyin!

19

değerlendirme çalışmaları
Birazdan görecekleriniz kızımın maharetidir :) 10marifet’e üye olduğumdan beri kızımda da bir maharet başladı, far süngerlerini ve küçük bir keçe parçasını alıp neler yapmış neler… Ve buraya koyabilmem için onların resimlerini çekmiş. Buyrun bakalım umarım beğenirsiniz :)

değerlendirme çalışmaları
Süngerlerin istediği renklerini ayırmış ve tepelerine boncuk dikerek silikonla keçeye yapıştırmış ve sonrasında da keçeyi yüzüğe eklemiş. Sonuç mu?

değerlendirme çalışmaları

değerlendirme çalışmaları

değerlendirme çalışmaları
Canım kızım benim :) Benim çok hoşuma gitti, gençler için çok hoş bir tasarım olmuş. Yazın her renk kıyafetle hoş olabilir.

Paylaş
ayferce
Ben ev hanımıyım. Yıllardır farklı türlerde el işi yapıyorum. İki kızım var onların çeyizleri için farklı şeyler öğrenmek adına bu sene mefruşat kursuna gittim. Kızlarımın teşfikiyle bu siteye üye olup el işlerimi sizlerle paylaşmak ve bu sitede bilgi alışvrerişinde bulanmak istedim.

19 YORUMLAR

  1. çok yaratıcı fikir nerden aklınıza geldi. Gerçi hobiyle uğraşmaya başlayınca her şey insanın gözünde malzemeye dönüşüyor

  2. :) yorumlar için teşekkür ederim :) valla biz o süngerleri atıcaktık sürmüyo diye ama kızım attırmadı ortadan kayboldu ve parmağında yüzükle geldi :D şimdide bi paspas yapıyo bitince onuda koyucam :)

  3. masallahhhhh kızınıza ..gercekten cok enteresan bır calısmayla harıka bır iş cıkrmıs….marıfetlı annenın,,marıfetlı kuzusu:)))