12 yorum gelmiş

 1. sesiber

  Bayıldım, ellerinize sağlık. Görünce ben de biyaşımadahagiridm:) masnın üzerindeki yiyecekler nedir, biraz daha detay isteriz ama:)bir de o sandalyelere minder diktim gözümle, masaya da bir paket sigara ya da küllükte bir adet yanan sigara koydum.

 2. nrhnmrl

  çok şirin ellerinize sağlık minyatürle ilgili bir yazı gönderdim yayınlanınca oradakilerede bayılacaksınız belki başka ilhamlarda verir :=)

 3. biyasimadahagirdim

  teşekkür ederim..ben o şemsiyeleri hala biriktiriyorum sergun:Dnrhmrl yazıyı dört gözle belkiyorum..sesiber masanın üstünde yiyecek yok, önce pasta mumlarından yaktım romantik bi masa oldu:) mum bitmek üzereyken şemsiyeyi diktim ;) bir de kağıttan bir vazonun içinde bi tutam civanperçemi var:)Not: minder güzel fikir ama ben sigaraya karşıyım koymam masama öyle şeyler;)

 4. sesiber

  tamam ya kapalı yerlerde içirtmiyorsunuz da burası açık hava, sigara iyi giderdi. Bunu derken sıkı içici değilim saat kaç olmuş daha hiç sigara içmedim, ilk yorumu yazdığımda yeni kahvaltı yapmıştım canım çekmiş, sonrasında da işe dalıp içmedim şimdi de canım istemiyor, kahve varsa aliim.

 5. sesiber

  oyyy laptop kapıldığı içim oğlumun pcye geçtim. iyi ki de geçtim. ekran eşek kadar olduğundan kahve fincanı da gerçek boyutunda buradan kokusu bile geldi valla. elinize sağlık:)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn