Büyük fiyonklu dantel nikah eldiven

-

saten-fiyonklu-dantel-nikah-eldiveni
Kırık beyaz dantel (çiçek desenli), büyük saten fiyonklu, inci boncuklu, nikah eldiveni / gelin eldiveni / gelinlik eldiveni.
Bilek bölümüne farklı bir dantel ile plise detayı verdiğim bu dantel eldivenin fiyonk bölümünü kırık beyaz kalın saten kurdeleden ürettim ama bazen gelin adayı müşterilerimin taleplerine göre daha ince veya farklı renkte saten kurdeleden fiyonklar ile değiştirebiliyorum. Yani tamamen kişiye özel bir hale dönüştürebiliyorum. Fiyonkların çatal şeklindeki uçlarının ipliklerine dağılmaması için ısı kaynağını fazla yaklaştırmadan bir yakma işlemi gerçekleştiriyorum. Kurdele sentetik bir malzeme olduğu için ısıyla birlikte macun kıvamını alarak biraz katılaşıyor, böylece düzgün bir görüntü ortaya çıkıyor.

saten-fiyonklu-dantel-nikah-eldiveni-
Bu haliyle gelin adayları tarafından en çok tercih edilen modellerim arasında yer alıyor, ben de çok severek çalışıyorum.

saten-fiyonklu-dantel-nikah-eldiveni-2

saten-fiyonklu-dantel-nikah-eldiveni-3
Sevgili müşterilerim nikah / düğün törenlerinden sonra bana eldivenleri ile çekilmiş fotoğraflarını gönderiyorlar zaman zaman.

saten-fiyonklu-dantel-nikah-eldiveni-4
Eldivenlerimin hayata geçtiğini fotoğraflarla ölümsüzleştiğini görmek, bir tasarımcı olarak beni inanılmaz derecede mutlu ediyor doğal olarak.
Beril Öke Gülen

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi “Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü"nden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektler ile mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektro-pop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresindeki ofisinden, sadece internet üzerinden müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. El yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan; aynalara, bez çantalardan; hasır şapkalara; inci kolyelerden; dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. MAĞAZALAR: Zebramo'da: www.zebramo.com/users/3048962 Dekopasaj'da: www.dekopasaj.com/berilokegulen-profil Gardrops'ta: www.gardrops.com/berilokegulen Tisho'da: www.tisho.com/dukkan/paperfaces_59823_1 Elemeğibunlar'da: www.elemegibunlar.com/uye/paperfaces