büyük şef’in önlüğü

-
önlüğüm
önlüğüm

Aslında bu önlüğe başlayalı neredeyse 6 ay olmuştur. Kırmızı iple dikiyordum ki ip bitti bende yaklaşık altı ay sonra aldım ipini tekrar. Üzerindeki işlemeyi sıralı pullarla yaptım. Önce yazıyı bir kağıda yazıp karbonla kumaşa aktardim sonra pullarını diktim. bağlanan kısmını da kottan yapacaktım ama kalın oldu onun yerine kurdele yaptım

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

17 yorum gelmiş

 1. marvil

  çok hoş olmuş.yalnız bel bağlama kısmısı da kot kumaşından yapılsa dha uyumlu olurdu sanki.onlar azcık dışlanmış gibi duruyo.ama genel olarak süper.kimbilir takılıp ne yemekler yapılcak şimdi onunla.elinize sağlık.

 2. sevimli hayat

  çok güzel olmuş bnm kızımnda var böyle ama boyun bağı biraz değişik boyuna göre ayarlanıp belden bağlanıyor isteğe bağlı yani sabit deil.inş unutmazsam yayınlarım

 3. Camtasarim

  Çook güzell bayıldımmm bence bağlama kısmındaki kurdele ve yazı çok uyumlu çiçekler dekormu yoksa onlada önlüğün parçasmı ?

 4. bahar yorgun

  çok teşekkürler sevgili arkadaşlar

  marvil diyor ki;çok hoş olmuş.yalnız bel bağlama kısmısı da kot kumaşından yapılsa dha uyumlu olurdu sanki.onlar azcık dışlanmış gibi duruyo.

  bel kısmını önce kottan yaptım ama kalın olduğu için bağlamak zor oldu bende en iyisi kurdele yapayım dedim

 5. bahar yorgun

  Camtasarim diyor ki;Çook güzell bayıldımmm bence bağlama kısmındaki kurdele ve yazı çok uyumlu çiçekler dekormu yoksa onlada önlüğün parçasmı ?

  sevgili camtasarim onlar önlüğün bir parçası silikon ile yapıştırdım

 6. betus2003

  çalışma gerçekten çok güzel olmuş ama bu tarz çalışmalarda Türkçe kelimeler kullanılsa daha güzel olmaz mı acaba. Kendi acizane fikrim.

 7. fiamma1

  Cok guzel olmuş sevgil bahar yorgunu:)) Buyuk sef olarak agız tadında yemekler pişir inşallah,şimdiden ellerine sağlık:)))

 8. bahar yorgun

  oldum olası pasta kurabiye işlerine meraklıyım zaten ama iyi yanı sadece yaparım yemem :))) big chef burada da yeni açıldı gidip başvurayım bari…

Bir Cevap Yazın