Buzdolabına Notluk Yaptım

-

Önce kartondan denedim. Bitki çayı kutusunun enini biraz daraltarak çıkardığım kalıbı turuncu renkli kartona uyguladım. Yapışkanlı folyo ile kapladım. Biten bir folyonun iç rulosunu kalem boyuna göre kesip onu da kapladım ve not kutusunun içine yapıştırdım. Notluğun arkasına üst ve alt orta noktalarına mıknatıs yapıştırdım. Buzdolabının kapağına yerleştirdim. Çok keyifli bir çalışma oldu benim için. Üstelik çok işime yaradı. Eksik listem için kalem ve kağıdı elimin altında bulmanın rahatlığı bir başka oldu.Bu deneme başarılı olunca aynı kalıbı daha kalın bir kartona kumaşla uyguladım. Onu da çalışma odamın duvarına astım.Umarım beğenirsiniz.

Karton ve yapışkan folyoyla çalışmak çok zevkli

Karton ve yapışkan folyoyla çalışmak çok zevkli

Bu da kumaş kaplama notluk

Bu da kumaş kaplama notluk

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

4 yorum gelmiş

  1. GGuven

    Haklisiniz. Diğer magnetlerin yanında büyük kalıyor. Eni 12 cm , boyu 10 cm, derinliği 2cm. Bu ölçüler diğer süslere göre büyük ama not kağıtlarının ve buzdolabının öçülerine göre düşününce oldukça uygun görünüyor. Benim çok işime yaradı. Kendi boyuma göre ayarlayıp tutturdum. Hem şık hem kullanışlı oldu.Kumaş kaplı olanı ise çalışma odamın duvarına astım. Kumaş ve kalın karton ağır olduğu için mıknatıslar yeterince tutmaz. Bir çıtçıt delik açıp notluğu çiviye geçirmem iyi oldu.

  2. alanay

    sevgili GGuven çok güzel olmuş notluklar.hem kullanışlı hem şıklar.ellerinize sağlık.teşekkürler paylaşım için…her geçen gün burada bişeyler öğreniyor,ufkumu açıyorum.bu arada çift taraflı bantlar var okul sergimizde resim asmak için kullandım ama evde biçok şeyde kullanabileceğin bir araç bilginize…

Bir Cevap Yazın