Cumartesi, Ekim 29, 2016
ByDG sonbahar yarışması (2)- magnetlere devam;)

ByDG sonbahar yarışması (2)- magnetlere devam;)

47
buzdolabı için notluk
buzdolabı için notluk

sonbahar yarışması için ilk çalışmamı yaparken bu fikir de vardı aklımda ama diğeri daha çok sonbaharı çağrıştırdığı için ilk onunla katıldım..benim favorim hala yapraklı olan ama bu çalışmamın bir artısı var; bulut kağıt cebi bir sürü kağıdı toparlıyor;) NOT: etiketleri yazarken aklıma geldi.. şimdi ben bunlara ne demem gerekiyor? magnet ingilizce, buzdolabı süsü deseeem sadece süs değil işlevsel birşey…başka türkçe karşılığı var mı bulamadım. buzdolabı notluğu? hmm neyse belki bir isim bulunur:)

keçe şemsiye- kalem cebi
keçe şemsiye- kalem cebi

nedense bizim evde kalem lazım olunca hepsi bir anda yok olur:) ben de sinir olurum.. bu keçe şemsiyeye sadece 1 kalem sığıyor, ağaca 2-3 kalem rahatlıkla sığıyordu..

sevimli damlalarım;)
sevimli damlalarım;)

yapımını blogumda detaylı anlatacağım (gerçi fotolardan anlaşılıyor ) damlaları açık mavi damla biraz belirgin görünsün diye lacivert derinin üzerine silikonla yapıştırdım. yüzlerini önce işlemeyi düşündüm sonra cd kalemi ile çizdim, daha pratik oldu ;)

bizim ailenin fotoları için daha çooook damlacığa ihtiyacım olacak :)))

2 çalışmayı karıştırdım:D
2 çalışmayı karıştırdım:D

foto çekerken dayanamadım ilk çalışmamdaki yaprakları da döktüm şemsiyenin altına;) biraz abartı oldu tabi:Dbu kompozisyonlu magnet yapımı çok hoşuma gitti, birkaç projem daha var ama onlar sonbahar temalı değil. başka bahara artık:)))yazılarımı tutmaya layık gören herkese tekrar teşekkür ederim..

47 YORUMLAR

  1. Allah’im kiskaniyorum bak kiskaniyorum! Ne kadar guzel fikirler bunlar ya buda digeri kadar guzel olmus tebrik ederim seni:)

  2. sergun; teşekkür ederim;) diğer ağaçlı yazımı senin sananlar olmuştu belki bunu da öyle sanıp oy verirler diye umuyorum haha:))) senin fanın çoktur herhalde ;)

  3. İyi ki diğerini hatırlatmışsınız, ben kaçırmışım çünkü. Müthiş olmuş bayıldım, 2’sini de tuttum:))

  4. noblesse teşekkür ederimbenz; çok teşekkürler. ilk yazı ilk gün yayınlandığı için çoook geride kaldı yeni yazı ile kendimi hatırlatayım dedim ;)

  5. biyasımadaha gırdım bunlar cok guzel olmus banada fıkır verdı fotograf yapmayı dusunuyorum ne yapsam dıyordum ıyı fıkır elıne saglkık basarılar fadımeyıde koyarsın belkı

  6. devince, bucanni teşekkürler;) yıldızları tıklayan bilgisayarlarınız virüs görmesin inşallaaah:Dgülseyhan; teşekkür ederim, ilham verdiyse ne mutlu bana;)

  7. super fikir ayrıca şık ve kullanışlı olmuş.kutlarım ve yarışmada başarılar dilerim biyasimadahagirdim:)tuttum seni:)

  8. Bloğunuzda da çalışmanızı beğenmiştim diğer çalışmalarınız gibi başarılı , sanatsal orjinal bir proje olmuş o güzel ellerinize ve emeğinize sağlık sevgiyle kalın….

  9. belgin41; çok teşekkür ederim;)şimdiye kadar yaptığım işlerin içinde en sevdiklerim bu magnetler galiba, çünkü fikrin tamamen bana ait olduğu, hiçbiryerden esinlenmeden yaptığım ilk çalışmalar bunlar..

  10. Yaaa beğenip yorum yazdığımı sanıyordum yorum yok:( tuttuğumu sanıyordum tutacım yok:( ebruzen’i ben sanıyordum o da değilim:( ne olacak benim halim:=(