Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Caillou Bez Bebek

15 YORUMLAR

  1. caillou,onu bizde çokk seviyoruz,kızım 6 yaşında hergün izliyor ben bile izliyorum bazen,çok öğretici bulduğum bir çizgifilm,keşke bütün çizgifilmler caillou gibi olsa çocuklarımızın sosyal zekalarına katkısı olsa dimi,şiddet içermese.bu arada tıpkısı olmuş,ellerinize sağlık,kızım görürse kesin ister,

  2. bende anaokulu ogretmenıyım ve benımde cocuklarım cok sevıyo cok egıtıcı bı cızgı fılm ve el emegı goz nuruyla bunu yapmanızda ayrıca guzel olmus ellerınıze saglık

  3. Polyanna 69, oğlum olmasa benimde haberim olmazdı ama gerçekten şiddet-vahşet olmayan çok tatlı bir çizgifilm.Anne-babalarada çocuklarada öğretici içerikli.videosunu aratıp birkaç bölüm izleyebilirsin :)) ben sabah akşam izlemekten bıktım artık.Heidi tadında.Şimdi yayınlansa yine bayıla bayıla izlerim.

  4. Aynısı olmuş, süper. Biz de devamlı izliyoruz, benim kızlar da bayılıyor. Ellerinize sağlık:)) (Görmesinler, aynısından isterler)

  5. Biri 2 diğeri 3 yaşındaki kızlarım caillou hastaları:)Akşama kadar izliyoruz biz de.Ben de yapsam diye düşünüyordum,sizinkiler çok güzel olmuşlar.Acemi olsanız bile sevgiyle yapılmış oyuncağın yerini en pahalıları bile tutamaz.Ellerinize sağlık.

  6. İlk duyduğumda netten Kayyu diye aratmıştık, çizgi filmlerine ulaşmak için. Sonra öğrendik. Yeğenim Ada da bu keltoşu çok seviyor. Nette oyuncağını çok aradım ona almak için bulamadım. Kızkardeşim de “amaaann Keloğlan işte”, dedi, koptum :))))Ada da kardeşi Naz’ ı Rozi yapıyor. Hatta geçen geldiğinde Gilbert’ ı (sıradan peluş bir kedi ama adı Gilbert) bizde unutmuş, her telefonda soruyor, napıyor, diye.Gelelim bu Caillou’ya; süper olmuş yahu:)

  7. Çok güzel olmuş, bizimki caillou cdlerine sarılıp yatıyor (uyuyunca alıyoruz elinden) , bebeğini yapsamda ona sarılıp uyusa.

  8. Sesiber pasajda örgü cailloular mevcut:))Ben kendim örmeyi deneyeceğim.Çünkü iki tane almam çok zor:)Bezden yapmaya çok cesaret edemiyorum,son yaptığım bez bebeklerin arkasına keçeli kalemle ikinci bir surat yapmışlardı,korkunç oldu:)