Cam çıkartmaları

-

Pencereleriniz, bütün cam eşyalarınız ve hatta fayanslarınız için özel boyalarıyla yapabileceğiniz vitray görünümlü çıkartmalar. Bu sitede nasıl yapıldığını, ücretsiz desenleri ve yapılmış örnekleri bulabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

17 yorum gelmiş

 1. Sibella

  Nasılsa bu yazım yayınlandığı halde anasayfada görünmüyor, ben de gözden kaçmasın diye ilk yorumu yazayım dedim :)

 2. Sibella

  Tabii ki var, hobi dükkanlarında bulabilirsin, plaid markasında vardı sanırım, bir de polisanın çocuklara yönelik olanları vardı..

 3. Sibella

  Benim bir arkadaşım bu boyalarla evinin giriş bölümündeki oldukça büyük bir pencerenin tamamını kaplayan vitray çalışması yapmıştı, şu an İstanbul’da olsaydım fotoğraflayıp gönderirdim..

 4. artemis921

  Tabii ki var, hobi dükkanlarında bulabilirsin, plaid markasında vardı sanırım, bir de polisanın çocuklara yönelik olanları vardı..

  Teşekkürler en kısa zamanda alıp denicem ve ben de burada sizlerle paylaşıcam inşallah……..

 5. SaDeNem

  Selam hanımlar;Bayadır bu siteyi takip ediyorum ama aranıza yeni katıldım ee birazda heyecenlıyım nedense :)yoktan var etmeyi sevenlerdenim inşallah yakında bende yaptıklarımı sizlerle paylaşırım. ve cam boyamaya bayılırım süper figürler var yakında salonumun kapı camına bunlardan bitanesini yapmayı planlanyorum.Herkese kolay gelsin teşekkür ederim…

 6. Sibella

  Senin yaptıklarını da biliyorum craft woman polisanın çocuklar için olan hazır kitleri. Ama istediğin herhangi bir deseni istediğin büyüklükte çalışmak istiyorsan bunun için özel yapılan kontür ve boyaları kullanmak gerekiyor.

 7. SUPERSKY

  sibella bunlarda çok güzeller.halimi görseniz gülersiniz bunu nerdeyse atlıyordum telaştan.hepsini bir anönce görmek için acele acele gidiyorum.her gördüğüm çok güzel hepsine yorum yazmak geliyor içimden ama zaman kısıtlı.evde işlerde birikmiş

Bir Cevap Yazın