Perşembe, Ekim 27, 2016
Cam Düğme

Cam Düğme

5

Düğme düğme değil sanki bir sanat eseri. Böyle düğmem olsun ama hiç borcum olmasın :)

Düğmeler bu kadar hoş olunca artık bunun dikileceği hırka da bulunur. Camdan yapılmış bu düğmeyi ben çok beğendim.

İlgili kaynak burada.

5 YORUMLAR

  1. Merhaba Baharcım :) Burdayım. Uzun süre oldu yazmayalı.İki küçük su kaplumbağası aldım. Bu günlerde onlarla ilgileniyorum. Onları yem yerken izlemeye bayılıyorum. Kurutulmuş karidesi de çok seviyorlar. Bir de güzel kuyrukları var ki sorma. Upuzun incecik. Onlara küçük kaplumbağa küçük kaplumbağa kuyruğun nerede şarkısını söylüyorum. :) Onlar için büyük bir akvaryum da aldım. Düğmeyi beğenmene de sevindim. Haklısın kolye filan olarak da çok hoş olur. Farfin, senin de beğenmene sevindim. Yorumun için teşekkür ederim. Sevgilerimle….

  2. Su kaplumbağalarını ben de çok severim, huylanmadan elime alabildiğim nadir küçük hayvanlardan biridir, sen eğlenceyi bulmuşsun tabi gelmezsin:))

  3. :) Sevgilerimle….:) Onları çok sevdim. Akvaryumun başındayken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Çok sevimli hareketleri var. İsimlerini Badem ile Buse koydum. Geçen gün Badem’in kaya üzerindeki oturuşu beni gülümsetti. Arka bacağından birini uzatmış havaya dikmiş öyle duruyor.Diğer üçü yerde. Öyle hoş gözüküyordu ki. Onları izlemek çok keyifli :) Maşallah diyeyim. Uzun ömürlü, sağlıklı ve de mutlu olsunlar :)