Cuma, Ekim 21, 2016
Camdan Magnetlerim

Camdan Magnetlerim

46

Bende yaptım cam boncuklardan magnet yaptım embir‘de

46 YORUMLAR

 1. Ben bunların sıcak silikonla yapıldığını sanırdım hep. Ne yazık ki aldanmışım bunca zamandır nolamaz :)) Ellerine sağlık süppeeer olmuşlar.

 2. ben de herkes gibi silikon soğoyunca bu görüntüyü sağlıyo sanmıştım, ne safmışım:))) sitenize baktım çok güzel anlatmışsınız da şu magnetler nerede bulunur acaba? onu da deyiverin de ben de yapayım güzel güzel…

 3. çok güzeller ellerine sağlık.. bende onları ilk silikonla yapılıyor sandım hatta farklı bir silikon sadım dükkan dükkan aradım.. :) sonra cam boncuk olduğunu farkettim bir sitede gördüm.. valla çok hızlısın :)

 4. Ben geldimmm, hemmen sorulara cevap vereyim.Nedret ablacım peligom yapışınca şeffaf oluyor. Ama yinede azıcık sürüyorum sonra cama hoşluyorum, ondan sonra yapıştırıyorum :)Magneti tabaka halinde aldım, reklam magnetlerini bulmaya çalışmaktan daha iyi oldu. Ankara’da yaşayanlar için adres Ulus Posta caddesinde yukarı doğru giderken sağda bir iş hanının alt katında köşedeki hırdavatçı amca, metresi 23 TL ama 50cm için 10 lira aldılar. (hanın adını bilemedim)Bende bunu hep silikondan sanıyordum, sanırım yıllar önce yayınlandığında ya öyle okumuştum ya da öyle sanmıştım, sonra adını hatırlayamadığım bir arkadaş (sanırım o arkadaş bir yaşıma daha girdim oluyor) cam boncuklardan yaptığını yazmıştı. Ankara’da Kızılay Ziyagökalp caddesinde Tömerin yanındaki binada halı sarayı diye hediyelik eşya satan bir mağaza var. Orada file içinde sadece rensizlerininde olduğu ve filesi 1 tl olan bu camları görünce hooop hemen aldım.İşte böyle arkadaşlar :))

 5. bendeki tüm camlar kahverengi yeşil ve mavi.. akvaryuma koymuştum çoğunu.. neden yapamadığımı hatırladım da.. :) bakıp bakıp bi daha beğeniyorum :)

 6. senin yapamadığın bir şey var mı acaba.bu arda adresleri vermen ankarada oturdugumdan beni çok mutluediyor.tutuldunuz yani.

 7. yaa ne tesadüf bende bunları silikondan sanıyodum.ilk fırsatta alıp bende deniycem çok güzel anlatmışsın canım sağol :)

 8. Ah benim hamarat arkadaşım,çok beyendim bende merak edenlerdendim.Eline sağlık.işin peşini bırakmamışsın.

 9. çooookkk güzeller. meyvelilerine bayıldım. ellerine sağlıkembircim..ama ne yalan söyliyeyim sesiberin aklından geçen benimde aklımdan geçti :)))) malzemeleri öğle tatilinde hallediyorsundaaaaaaa :!!!!! :))))

 10. :)) ay aman aceleden yanlış yazmışım, hohlamak olacak, sıcak nefesimizi ağzımızı açıp küçük dilimizin oradan bir kerede çıkartıyoruz :))İş yerinde bunları yapabilmem imkansız ama 1 saatlik arada malzemelerimi temin ediyorum. Bu hafta eğitimdeyim, otelde konu anlatmadığım zaman buraya bakıyorum :)) Ofisde yorum bile yazamıyorum yazık bana yahu :((Dün akşamda taş boyadım, çok keyifli oluyor, yakında fotolarını çekip paylaşırım.

 11. bende işyerinden kaçak giriyom :)evet bend esilikon sandım o önceki yazıdan dolayı.. hatta soğuk silikon aradım adam yok öyle bişi diyince bide adama kızdım :) ah ah sayende yine cumartesi kemeraltındayım :)

 12. bunları yapmanın bu kadar kolay olduğunu bilseydim çoktan yapardım :)çok güzel olmuş ellerine sağlık

 13. ya bende kaç zamandir gitiigim magazalara goz atiyorum dirim dirim ariyorum hep renklileri dolu bi ara denk getiricez insallah:) çok guzel olmus embircim gule gule kullan:)

 14. Ya ben buna yorum yapmıştım, nereye kayboldu anlamadım. Ellerine sağlık embircim çok sevimli olmuşlar. Danonenin magnetleri çok ince kalın bir şeyi taşımıyorlar, dışardan alınan magnetlerdemi öyle?Magneti Hiç satın almadığım gibi, alanı da görmedimde:)

 15. Hani şu baskı merkezleri oluyor ya, firmalar bu reklamlı magnetlerini onlara bastırıyor, onlarda vardır. Organize sanayiye gitmek lazım :))

 16. ben bugün koçtaşa gitmiştim ordaki görevliye sordum, tabi yok dedi, siz tahtakale tarafına bi bakın dedi, herşeyin kaynağı orası tabiii :)) olmadı ankaradan yollarsınız artık bize :))

 17. şimdi ukalalık gibi olmazsa bi fikir de benden olsun;) ben japonla yapıştırdım, daha pratik geliyor bana herşeyde kullanıyorum ( tabi parmakları yapıştırma riski var :D )

 18. ay içine bir girdim çıkamadım valla, keçe çalışmalarının hepsi aldığım nako dergisinde vardı, şu topları da o şekilde yapmayı denemiştim ama ortasına düğüm atınca olmadı, yani ben küçük toplar yapmak istemiştim sonra düğüm atmadan yuvarladım daha iyi oldu.Benim keçeleme iğnesi ve fırçası da almam gerekecek :))