Salı, Ekim 25, 2016
Cameo portreli, beyaz dantel gelin eldiveni

Cameo portreli, beyaz dantel gelin eldiveni

0

beyaz dantel gelin eldiveni
Cameo kadın portresi süslemeli, beyaz dantel gelin eldiveni  / nikah eldiveni tasarımım.

beyaz dantel gelin eldiveni
Bu çok özel dantel eldiveni; beyaz saten kurdeleden üretilmiş fiyonk üzerine; siyah fonlu, beyaz kadın portreli cameo aksesuar aplikesi ile süsledim.

beyaz dantel gelin eldiveni
Romantik beyaz dantel gelin eldiveni, nikah törenlerinde, fotoğraf çekimlerinde kullanabilir.

beyaz dantel gelin eldiveni
Şık, dikkat çekici ve farklı olmak isteyen gelin adayları için ideal bir seçim olacaktır. Sadece 1 adet ürettiğim için, kişiye özel bir tasarım olacaktır.

Paylaş
paperfaces
“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy\'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden,  hasır şapkalara; bez çantalardan, dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Online satış mağazası: n11.com/gelismis-magaza/paperfaces  
Satış için ulaşabilirsiniz: