Pazar, Ekim 23, 2016
Can alıcı silk rose

Can alıcı silk rose

10

Sevgili Nigar ablamın yapılışını sır gibi sakladığı, kendine özel haute couture gül. Kendine özgü tarzı olan bu kurdele sanatçısının sayfasını eminim gezmişsinizdir. Bilmeyenler için link… Benim asıl derdim, acaba yapılışını çözer miyiz sevgili 10marifetçiler :) Bence biraz araştırarak ve deneyerek halletmemiz işten bile değil. Bu kadar ince kumaş ile yapılışı biraz zahmetli ama sonuca değiyor, sizce de öyle değil mi?

10 YORUMLAR

  1. arkadaşlar nigar hanım özellikle yapımını kendine saklıyor bu gülün anlatmak için de biraz daha alkış istiyormuş.sayfasına yorum bırakırsak anlatacakmış:)

  2. acaba gülün yapraklarını tek tek yapıp, sonradan monte edip, dikmiş mi?Nigar hanımı daha önce senin yazılarından tanımıştım.Bütün çalışmaları harika…bu gülün yapılışını paylaşırsa eminim benim gibi kurdele nakışı severler çok mutlu olacaklar.

  3. Merhaba arkadaşlar geçen hafta internette gezinirken Nigar Hanım’ın yaptığı ‘sır gibi sakladığı’ yapılışını herkesin merak ettiği Silk Rose (İpek Gül) yapımını siz sevgili arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum o kadar da zor değil…Tek püf noktası kalıpları VEREV KUMAŞ’tan kesin.. Her kalıptan üçer adet birde göbeği için bu kadar…kolay gelsin

    Yapılışı
    Yapılışı