Çanta boyu hediyelik Yasinler

-

Merhabalar, herkese kolay gelsin arkadaşlar. Bugün sizlerle çanta boyu hediyelik Yasin-i Şerif’lerimizi paylaşmak istedim.

Her türlü cemiyette dağıtılmaya uygun olduğunu düşünüyorum. Kişiye özel, aynalı pileksi üzerine istenilen isim, tarih ve yazı yazılabilir. Kına cemiyeti, sünnet cemiyeti, bebek 40 mevlidi, ev mevlidi, cenaze törenlerinde, 7 ve 40 mevlitlerinde dağıtılmaya uygundur. İstenilen renkte yasin hazırlanılabilir, yasin rengine uygun tesbih ile birlikte ve tül kese içerisinde sunulabilir. Çanta boyutunda olduğu için kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz de. 

Yasinlerin dışı istenilen renk kadife kumaş ile kaplanabilir ve kumaş üzerine pileksi yapıştırılabilir.

Mevlit için en anlamlı hediyelik ürünlerden biri bence.

Özel günler için anlamlı bir hediye arayanlara fikir olmasını umarım. Tekrar herkese kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar