Cumartesi, Nisan 29, 2017
Çarpı işi kuş evi

46 YORUMLAR

 1. sevgili nurdan hanım, konya ovasında gezinir dururdum 1 haftadır :D buradan hiç çıkmadığım için yokluğum göze batıyor sanırsam :D

 2. :) :) Yokluğunuz göze batıyor tabii batmaz mı? Hem zaten buradan başka nerede bulacağımızı da bilmiyoruz işin açıkçası :)

 3. yok canım tilki gibi döner dolaşır 10marifete gelirim korkmayın :) kaybolmam tabii nallları dikmezsem öbür tarafta internet varsa tek gireceğim yer 10marifet :D

 4. :) :) :) Buna en çok Shane sevinir! (Nal meselesine değil elbette – irtibat işine)

  11 Marifet olarak adlarını değiştirip; 11. marifeti iki dünya arası iletişim olarak anons edip; bir ilke daha imza atarlar böylece! :)

 5. haha ne güzel olurdu öbür tarafa gidince şu soruyu soruyorum ilk gördüğüm meleğe ‘burada internet çekiyor mu?’ :D melek de beni hiç sorgulamadan direk deliler bölümüne atıyor ne de olsa deli olunca sorgudan yırtıyorsun :)

 6. Kuş ve ev ikilisi zaten muhabbetin avatarıdır Sevgili Zulaltan :)
  Bu sohbetleri başka nerede yaparsın ki?

  Hem Mehtap Hanımı tanırım hem iyi ev sahibesidir hem de misafirperver! Şimdi çayı ve ahududulu tartları getirmek üzeredir eminim :)

 7. Sevgili arkadaşlar hepinizi çok seviyorum beni çok güldürdünüz iyiki varsınız mutlaka evimede beklerim ahududulu tart değil ama elmalı kurabiyeyi çok güzel yaparım.

 8. Ay öldüm gülmekten akşam vakti hanımlar :) Hele nal meselesine bittim yani :) Kıs Filiz boşver site kalsın 10marifet olarak sen de bu sitede kal…

 9. Valla Zulaltan bu davete de icabet etmezse Konya’ nın bozkırından bi daha da zor çıkar :)

  Sahi ne zaman geliyorsunuz Zulaltan? Ben iki elim kanda da olsa katılırım elmalı kurabiyeleri lüpletmeye :D

 10. mehtap hanım, benim yan komşum olsaydı şu an elmalı kurabiyenin tozu bile kalmaz yutardım löp löp :) mesafeye göre değişir benim gelmem yürüyüş mesafesi olsun lütfen :D

 11. Valla Mehtap Hanım bana komşu (bu kısmı % 100 doğru) Aramızda 2-3 otobüs durağı olmalı :)
  Yürüyüş mesafesi olunca elmalı kurabiyelerin tamamını lüplemek benim payıma düşer sevgili Zulaltan :D

 12. :D Komşuyuz tabii!

  Bir iki tane ayırır Mehtap Hanım aç bırakmaz veya bana bir tepsi diğer misafirlere bir tepsi yapar herkes doyar :D

 13. :D Mehtap Hanımla aslında onun köklerinden de komşuyuz; bir de İstanbul’ dan :D

  Hollanda’ ya beraber gideceğiz Allah izin verirse ama önce planda Ukrayna var! :D

  Konya’dan çıksanız sizi de alırım atımın terkisine nolcek! .D

 14. oooo gezin dolaşın gurbet kuşları :) bize de oralardan kartpostal atarsınız artık. ben şu an izmir ovalarındayım senede bir gün konya ovasına gidiyom :)

 15. aaa tabii bir de o var dünyada da bir sürü saat kulesi var canım !! olsun nasılsa izmir’de yaşadığımı öğrendiniz saat kulesine hacet kalmamıştır :)

 16. İzmir’ e Evimi Seviyorum-Colette hanım için gidip geliyoruz zaten; bir defaki ne sizin de kapınızı tıklatırız :D Öğrendik artık kaçış yokk :D

 17. Öyledir :) Colette hanım bloggerlar içinde yaşayan efsanelerdendir :) Tanısanız dünya şekeridir zaten! İzmir’ e yolum düşünce haber vereceğim size- ben de yüzyüze konuşmayı çok isterim :)

 18. Mehtap Hanım :D Artık işgaliye parasını da faturaya ekleyin – çok meşgul ettik köşenizi bu akşam :D

  Anlayışınıza çok teşekkürler :)

 19. Nurdan hanım komşu olmamıza çok sevindim evime gelirseniz beni çok mutlu edersiniz ,sevgili zulaltan ailem İzmir’de yaşıyor geldiğimde sizide tanımayı çok isterim ama evimede mutlaka beklerim..Gecemi şenlendirdiniz,günümü aydınlattınız çok teşekkürler.