Çatlatma seramik şişeler

-

seramik şişeler
Çok beğenerek aldığım bu şişeleri boyama konusunda zorlandım. Karar veremedim en iyi yöntem çatlatma tekniği olmalı diye düşündüm, toprak sarısı rengin üzerine uyguladığım çatlatma medyumu farklı bir renk olarak ortaya çıktı, çok beğendim iş yerinde sergiledim. Arka fondaki vitraylar eşliğinde çok da güzel duruyor, siz ne dersiniz?

3 yorum gelmiş

  1. Boyama tekniğiniz çok güzel…Ben bu aralar gazetelik yapıyorum acaba hangi renk içindeki oymaları daha çok gösterir…

  2. çok teşekkür ederim,ancak sizin çalışmalarınızı gördükten sonra bu konuda fikir sunmam ne kadar doğru olur bilemiyorum ama bence açık renkler her ayrıntıyı gösterir, koyu renkte uygulasanız mutlaka açık renkle belirginleştirmek gerekir diye düşünüyorum başarılar

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Adapazarında yaşamaktayım emekli öğretmenim,ahşap boyama çalışmasna ilk arkadaşım sayesinde başladm ilk öğretmenimdir,bu çalşmaları çok sevdim internet ortamı benim ilgi alanımı dahada genişletti ,her öğrendiğimi yapmaya çalışıyorum,eşim ve oğlum vitray çalşıyorlar onların iş yerlerinde bende bu çalşmalarımı sergilemeye başladım,bu işin sonu yok gibi duruyor hergün yeni birşeyler görüyorum inşallah çok güzel çalışmalarım olacak hem öğreniyor hem eyleniyorum,hediye olarak vermekte ayrı bir zevk,bakalım gelen günler neler gösterecek.