Cd değerlendirme – pano duvar süsü

-

Cd değerlendirme
Fikir Yumağı Yarışması için hazırlamış çalışmam. Gelecek filmlerinden esinlenilmiş çalışmamda bir önceki çalışmamda olduğu gibi yün ve CD parçaları kullandım. CD’leri değerlendirme açısından bir tür geri dönüşüm projesi de diyebiliriz. Panomun ölçüleri 50×70 cm.

Cd değerlendirme

Cd değerlendirme

Cd değerlendirme

Cd değerlendirme

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
zulaltan

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA

4 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  orjinal bir fikir olsun diye çok kafa yormuştum. Sizin gözünüze orjinal geldiyse başarmışım demektir ,çok sağolun, var olun ,yorum yapan elleriniz altın tutsun inşallah :)

 2. Senaat

  bu ozenli calismayi yapan kisiyl taniyor olmak ne kadar guzel birsey, bu kadar detayli ve ince dusunen hep orjinal seyler yapmaya calisan birini daha tanimadim. ellerine yuregine saglik :)

 3. zulaltan

  Senaat senin yaptığın işlerin titizliği ve güzelliği yanında bu hiçbir şey kuzum.

  Yorum yapan ellerin
  güzel sözler söyleyen talı dillerin
  Senin en güzel yerin türkan şoray gözlerin
  Bilirsin Seaaat seni ben pek çok pek çok severim :)
  Teşekkür ederim bu tatlı yorum için <3

Bir Cevap Yazın