CD’LİK VE ŞİİR DEFTERİ….

-
cd'lik, deri,şiir defteri
cd’lik, deri,şiir defteri

Bunu oğlum kız arkadaşına yapmıştı.Sevgililer Günü için özel olarak düşünmüştü.Tamamen onun tasarımı. Eski bir cd kapağını aldı,üstüne deri :)) kapladı. Sonra da…..

14 yorum gelmiş

 1. mtnaz11

  Süper bir hediye olmuş.Özel bir güne gerçekten özel bir hediye…Arkasında ince bir düşünce ve emek. Daha ne olsun ki…

 2. fiamma1

  Offf çok hoş yaaa ve ne de romantik:)) ama halen sizin kitaplığınızda ne arıyor,yerine ulaşmadı mı? Ömür boyu mutlu olsunlar insallah ve hep birbirlerinin kıymetini bilsinler…

 3. nrhnmrl

  işte hediye budurherşeyi ile özel düşünülmüş tamamen kişiye sevgi ve aşk ile odaklanılarak hazırlanmış harika birşey mutlulukları daim olsundedikleri gibi niye sizin kitaplıkta duruyor kızı sizin eve taşınmaya ikna mı ettiniz yoksa kızın evinin kitaplığımı :)

 4. banuca

  Becerikli annenin becerikli oğlu, kız arkadaşına ne kadar değer verdiği elleri ile yaptığı hediyeden belli de, daha vermedi mi, yoksa vermeden önce mi çektin fotoları, orası meçhul kalmış.

 5. ufudik

  İyi bayramlar arkadaşlar.Yorumlarınızı zevkle okuduk oğlumla. Burası bizim kitaplık … Kız arkadaşına bundan bir tane daha yaptı. :)) Çünküüü, bunu keserken iki sayfada eğrilik olmuş, bunu vermedi. Aynısından yeni bir tane daha hazırladı ve onu verdi. Tıpatıp aynısı, ama eğri olmayanı ….. Bunun da böyle bir anısı oldu. Hem de örnek olarak elinde kaldı.:))) Hala birlikteler neyse ki….

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
ufudik

24 yıllık Edebiyat öğretmeniyim. Oğlumla ve kedimizle birlikte yaşıyoruz. Sanatı ve emek ürünü her şeyi severim. Mesleğimi ve insanları çok seviyorum. Dünyayı daha güzel hale getirmek için elimden ne gelirse yapmak istiyorum.

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...