16 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  cd’leri leğim aletiyle deldim, ama pütürlü, sert tabaka oldu o delikler daha temiz delme usulüne ihtiyaç var o yüzden pek içime sinmedi.

 2. zulaltan

  teşekkürler xmadame ve hale-hale. yanar dönerliği biraz güzel gösteriyor zira henüz tam istediğim gibi olmadı. bu cd leri daha temiz delme yöntemi bulsam takı, giyim işlerinde de kullanacağım.

 3. zulaltan

  teşekkürler cosmokedi başka işleri bir başladım mı hemen bitiririm bu çanta biraz sürüncemede kaldı pek isteksiz yaptım nedendir bilinmez.

 4. zulaltan

  teşekkürler pygmalion. cd leri delerken leğim aleti kullandım, cd erirken bir koku oluşuyor bende de migren olunca başım ağrıyınca hep yarım yarım halletim ve nihayet bitti.

 5. zulaltan

  tata.A sağol daha iyisini yapacağım inşallah bu denemeydi.güneş vurunca herkesin gözünü alıyor.göz kamaştırmak için cd uygun malzeme.

 6. GGuven

  Valla helal olsun. Merak edip sormuştum sana. Ama takip edememişim anlaşılan. Daha yeni farkettim. Görünce de başladım çanta tasarlamaya. Mesela CD lere pop-art resim dekupajları yaptım. Çantayı telis bezinden ya da ham keten kumaştan yaptım. CD lerin ortalarına eskitilip yakılmış kağıttan çiçek ya da kellebek oturttum. Vintage oldu.. Tabii hepsi hayalimde oldu bütün bunların. CD leri yakarak delmek sonra da dikmek nasıl iyi bir fikir. Nasıl da sabır işi helal olsun valla. Ben bu kadar sabırlı olamam ki.. Hayalimde kalır :)

 7. zulaltan

  pütürlü oluyor yakarak delmek. delmek için aletler varmış onlardan bulursam daha temiz bir işçilikle yapacam inşallah .siz sorduğunuz için yayınladım değilse hiç gün yüzü görmeyecekti. sokakta gören insanlar da beğendi . bence siz daha iyisini yaparsınız :) yaptığınız işler gösteriyor zaten :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
zulaltan

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA

Boncuklu tığ işi çanta yapımı

| | 0 Yorum

Telefon, cüzdan gibi en gerekli birkaç eşyanızı koyabileceğiniz  ve çapraz olarak takabileceğiniz bu güzel ve şık tığ işi boncuklu çantayı çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. Malzemeler Çeşitli renk ve boylarda kum...

Üçgen örgü çanta

| | 3 Yorum

Üçgenlerden tasarlanmış bir çanta. Tasarım tamamen bana aittir. Örerken çok eğlendim ve keyif aldım. Çantayı örme amacım ise görenlerin sadece biraz gülümsemesi… Çantanın tamamında sık iğne tekniği kullanılmış. Üçgen parçaların ayrı...

Sarı örgü çanta

| | 2 Yorum

Baklava dilimi şeklinde sarı çanta. Malzeme olarak kalın yün ve tabii ki ona uygun bir tığ gerekiyor. Çantaya tabandan istediğimiz uzunlukta zincir çekerek başlıyoruz. İstediğimiz uzunluğa gelince (benim çantamın tabanı...