13 yorum gelmiş

  1. senayatilgan

    Ceketinizi çok beğendim gerçekten… Renkleri çok severim ama malum soğuk havalarda da sarı-pembe kullanılmıyor. En güzel tonlar kahve ve süt tonları oluyor onun için renk de çok uyumlu olmuş uzun kollu bir ceket için. Bu tarz yakaları da çok severim çok güzel olmuş ellerinize sağlık…

  2. MerveGuclu

    senayatilgan teşekkür ederim.benimde kışın vazgeçemediğim renklerdir pastel tonları.aslında herkezin öyle değilmidir ?:)Tam mevsimlik oldu bu ceketim bahar aylarında çok tercih ediyorum bu ceketi.

  3. hayaliatolye

    çok şık olmuş,emeğine sağlık.. ama kuşağın da ki ek yeri gözümden kaçmadı bilesin ;) çok az dikiş bilen biri dikemez bunu değil mi ? pöfff başka kışa bende dikerim belki :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
MerveGuclu

Hazır giyim Meslek Lisesi mezunu, evlendikten sonra modalistlikten ev hanımlığına atanan, dikiş dikmekten büyük haz duyan, diktiklerini giyerek giydirerek gururlanan, biliyorum kelimesinden çok neymiş o diyerek araştırmayı seven, bloggerların sitelerine yararlı ve öğretici şeylerin dışında gezdikleri tozdukları yerlerin ve yedikleri içtikleri şeylerin resimlerini koydukları için gıcık kapan diğer insanlardan biriyim işte :)