Cumartesi, Ekim 22, 2016
“cerkes motifi “

“cerkes motifi “

11

bir haftalık sakin sessiz kafkasya gezisinden sonra istanbul hiç çekilmiyor :) eeee okadar yol gittikten sonra hediyesiz dönülmez bende ufak tefek hediyeler aldım kendimede hediye olarak cerkes motifli eskiden para kesesi olarak kullanılan şimdi cep telefonu kıfı olan keseden aldım bir tane ve sizlerle paylaşmak istedim belki ilgilenen olabilir

11 YORUMLAR

  1. Kese çok güzelmiş de ben Kafkasya gezisinde gördüklerini merak ettim.Anneannem çerkez,babam gürcü…Merakım doğal tabi.Lütfen anılarını da paylaş.Blogun var mı?

  2. beğenmenize çok sevindim :) kafkasya harika bir yer sonbaharda gitmemize rağmen yemyeşil tertemiz bi havası var istanbula dönmek istemedim bir hafta kaldık çok azdı ama yinede gezdim çoğu yerini maalesef blogum yok blog hazırlamayı düşünüyorum bendebenimde ananem gürcü dedem abhaz annem abhaz babam cerkes eşimde cerkes eee kafkasyaya gitmemek ayıp olurdu :)

  3. Sen de ben gibi kafkasya meleziymişsin .Anneannemin annesi ahbaz.Kocam da dedesinin çerkez olduğunu söylüyor.Neyse biz akraba sayılırız. Anneannemin sözü”Bekir Paşa sütkardeş “Anılarını anlatacağın blogunu sabırsızlıkla bekliyorum .

  4. eşinin dedesi cerkezse oda oluyor zaten ama annesinin babasıysa annesi cerkes oluyor ozaman :) bide adigeesen vardı cerkes siteye gelen görünmüyor bayadır :)inşallah yakında :))