Salı, Mayıs 23, 2017
Çeşit çeşit tığ işi su dalgası örnekleri

Çeşit çeşit tığ işi su dalgası örnekleri

28

tig-isi-su-dalgasi-ornekleri

Tığ işi ve örgü su dalgası motifi çok zarif ve keyifli değil mi? Bu güzel su dalgası modelinin birkaç farklı şekli ve şeması çıktı karşıma, ben de paylaşmak istedim.

tig-isi-su dalgasi-ornek-sablonlari

Su dalgası ile çeşit çeşit örgü modelleri görmek isterseniz:

ÖRGÜ SU DALGASI MODELLERİ

VİDEO: SU DALGASI NASIL ÖRÜLÜR?

28 YORUMLAR

 1. benziyor ama değil sevgili yaprak, bunlar tığla yapılmış benim rengarenk şişle örüldü, orda da elimden geldiği kadar açıklamaya çalıştım şemasını da ekledim..

 2. aleykümselam, teşekkür ederim:)annem örgükolik demiştin o zaman bize gösterecek güzel şeylerin vardır hülyacım, yanılıyor muyum:)

 3. var hepsi resimli hatta bana kızıp duruyor benimkilerdende koy diye annem genellikle bebek üzerine çalışıyor:)))ötekiler uzun ve sıkıcı oluyomuş bebek için olanlar hemen bitiyormuş blogumda bebek eteği var gördünmü yelek modelleri var isterseniz paylaşırım onlarıda

 4. o eteğe bittim yok böyle bir güzellik renginden midir, modelinden midir yoksa yapanın maharetinden midir? bence hepsindendir..paylaşmakta geç bile kalmışsın hülyacım, hatta madem resimledim diyorsun hiç vakit kaybetme hemen şimdi yolla sırayla.. zaten en az bir hafta sürüyor yayınlanması:)

 5. onlar köşeli değil de yuvarlak dalgalanmışlar:) yani arttırma ve eksiltmeleri bir kerede değil de üç kerede yapılmış hepsi bu kadar:)

 6. onlar köşeli değil de yuvarlak dalgalanmışlar:) yani arttırma ve eksiltmeleri bir kerede değil de üç kerede yapılmış hepsi bu kadar:)

  teşşekür ederim

 7. rica ederim aleyna:)gönüldenele, bir koltuk şalı yaptım bir atkı yaptım battaniyede de çok hoş durur elimdeki işlerimi bitirirsem yapmayı düşünüyorum..dalgalarda bu kadar çok bahsettim bir de şarkısını söyleyeyim bari:)dalgalandım da durulduum, koştum ardından yorulduum…(keşke yazımın başlığını böyle yazsaymışım)

 8. keşke onu ördüğüm sıralar görseymişim bu modelleri, tığ işi olduğundan hem daha kolay hem de daha çabuk örülürdü:)

 9. teşekkür ederim ederim baharcım:)bu da güzel de daha güzelini buldum yükleyemiyorum:((yani nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum:((

 10. buraya mı yüklüycen selma. resmi bilgisayarına kaydet önce. sonra yorum yazdığın yerden imaj ekle den ekliyorsun? eklede bakalım hadi

 11. hımm… selma bu arada tığ işinden pek anlamadığım için soruyorum nasıl şekil veriliyor bunlara ya öyle zigzag nasıl oluyor??

 12. selmacım pc alınmış galiba yorumlar gecede yazılıyor artık :)) bende işyerinden giriyorum evde de olsa hepimiz sinek gibi üşüşürüz bütün gece başına

 13. sevgili baharlar ikinizin yorumunu da yeni gördüm, nasıl atlamışım bilmiyorum..gelin size kahve ikram edeyim:)

  baharrrrrcım zigzag vermek için belli yerlerde arttırma ve eksiltme yapılıyor böylece dalgalıbir görüntü oluşuyor..baharcım evet laptop aldıımm:)) kendime hediye aldım, çok mutlu ettim kendimi:))