Çarşamba, Ekim 26, 2016
Çeyizlik veya hediyelik havlu kenarı modelleri

Çeyizlik veya hediyelik havlu kenarı modelleri

14

havlu kenarı

Aslında danteli pek sevmezdim. Çeyizlik dantellerim eskiyince bir daha dantelli havlu kullanmam diyordum. Ta ki bu havluları görene kadar. Dantel bilenler için kolay ama çok da güzel olmuşlar. Veya hediye olarak da yapılabilir bu havlu kenarı modeli örnekleri. Burada daha birçok dantel modelleri var.

havlu kenarı

havlu kenarı

14 YORUMLAR

  1. dolunaycım; sonradan değiştiremiyosun bildiğim kadarıyla ama yazını eklerken hangi sözcüğe link vermek istiyosan onu seçip yazı kutusunun üstündeki linke tıkla. (eğer virüs programın varsa hemen açmaz sayfanın yukarısından izin vermen gerekir) yukarıya küçük bir kutu açılacak http:// ile başlayan… oraya istediğin linki yazdığında eklenmiş olacaktır… inşallah anlatabilmişimdir.. bi daha ki linkli yazılarını bekliyorum:)

  2. jeliboncuk teşekkür ederim anlatımın için bende öyle yapıyorum ama olmuyor hernedense.İlk yazımda link vermiştim olmuştu.Ama bi daha yapamadım.Bir sürü yazım yayınlanmadı bu yüzden.Aynı şekilde defalarca denedim. Ama olmuyo:(ds handmade sanada teşekkür güzel yorumun için.

  3. Hepsi birbirinden zarifler,ne el emeği var, ne uyum var:) Bakıyorum da yazıyı gönderen arkadaşımda dahil aslında danteli pek sevmezdim diye başlıyor:(Bunun nedeni de modernize edilmemiş işlerin gerek renk gerekse model olarak ısrarla yapılması diye düşünüyorum yoksa bu şıklıkta bir danteli sevmeyenin çıkabileceğini bile düşünemiyorum aramızdan.