cibinlik yaptımm

-

merhabalar arkadaşlar. ben mobilya seçerken,üstü mobilyalı cibinlikli yatak istemiştim.ama eşim ben kümeste yatmam dedi :) zira boyu çok uzun olduğu için sığamamaktan korktu sanırım. durdum durdum nasıl yaparım dedim .

cibinnniikk
cibinnniikk

ama bir çok cibinlik modeline de benim yatağımın bulunduğu pozisyon uymuyordu. sonra elime kullanmadığım demir bir sepet geçti. onu paslanmasın diye yinee kurdeleyle sardım. 10 metre ucuz tüllerden aldım.sepete tülü tutturmadan önce bildiğimiz elektrikli süpürge torbasının ağzındaki plastik parçanın deliklerinin içinden sepeti asacağım kurdeleleri sarkıtıp soğuk silikonla tavana astım. zira 1 günde ancak kuruyor ve tepemize düşmemesi için sağlam olması gerekiyordu.ertesi sabah sepetin içinden tülün üst kısmını geçirip birazını süs gibi dışarı sallayıp elimde biraz diktim tutturmak amacıyla.sonra inciyle süsler yaptım.ve sepeti eşimin yardımıyla tavandan sarkan kurdelelere bağladım.çok çok güzel olmasada hevesimi alıyorum :)

buda diğer yatak örtümle resmi
buda diğer yatak örtümle resmi

4 yorum gelmiş

  1. varya tamda cibinik hevesindeydim alaca düşündügünü uygulayan insanlara bayılırım::)) ugraşmışsın cnm ve de olmuş belki hazırları gibi degil ama senin onu tavana asman sepet kulnman hepsi çok güzel fikiirler insan ruhunu şımarmak için yapmalı bence prensess yatagı gibi olmuş.))

  2. teşekkür ederim :) aklıma geleni yapmaya çalışıyorum ben. gerçekten çokk şımartıcı.. tavsiye ederim.. kolay gelsin.

  3. bence de çok güzel olmuş, aynı sorun bende de var (sivrisinek değil, cibinlik istemeyen kocadan), bi punduna getirip ben de yapmalıyım, inşallah seninki kadar güzel yapabilirim.

  4. :) hiç unutmuyorum “ben kümeste yatmam” dediğini :) ama şimdi seviyor.. sadece cibinlik kümes olmuyormuş.inşallah siz benimkindende güzel yaparsınız. şimdiden kolay gelsin..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Cıvıl cıvıl,her olumsuzluktan iyi bir yön çıkartan,biraz duygusal biraz pollyanna,biraz agresif,biraz çocuksu,çokta eğlenceli,taklitçi,komik..