Çiçek arabası (quilling)

-

quilling-cicekli-duvar-susu-
Selam sevgili 10marifet arkadaşlarım. Yine bir quilling çalışmamla karşınızdayım. Gerçi aylar oldu hazırlayalı, amma paylaşma fırsatı bulamamışdım. Bugüne kısmetmiş. Doğum günü hediyesi olarak hazırladım. Farklı çiçekler kullanarak hediye ettiğim kişinin de hayatının bu çiçekler kadar rengarenk ve güzel olması dileklerimi iletmiş oldum. Arabanın içini kagıtları rulo halinde hazırlayıp doldurdum. Çiçeklerimi de ekleyince bir araba dolusu çiçek oldu. En son da şeffaf ojeyle boyadım. İşte bu kadar :)

quilling-cicekli-duvar-susu-3

quilling-cicekli-duvar-susu

8 yorum gelmiş

  1. Bayıldım, hem zarif hem cıvıl cıvıl :)
    Şeffaf ojeyi hangi kısımlara uyguladığınızı merak ettim. Beyaz çiçeklerin ortasındaki sarı kısımlar harika durmuş gerçek çiçek havası yaratmış.

  2. Çok sağ olun, ilimilmek. Beni mutlu ettiniz. Ojeyi çiçeklerin ezilmemesi, dayanıklı olması için sürdüm. Fon kağıdından başka bütün kısımlara-çiçekler,yapraklar ve 50 yazısına sürdüm. Elimde vernik bulunmadığı için oje kullandım. Vernik sürmeyi hiç denemedim. Ama gelecek çalışmalarımı küçük bir fırçayla verniklemeyi planlıyorum :) Hem rengini dolgunlaşdırıyor,hem de dayanıklı oluyor.

  3. Çok teşekkür ederim, Astrahan. İnşALLAH sizin de çalışmalarınızı merakla bekliyorum. Çünki bir defa denerseniz hiç bırakamayacaksınız.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin