Çiçek kemerli dantel kız çocuk elbisesi

-


Çiçek kemerli dantel kız çocuk elbisesi somon renkte romantik bir model oldu. Kendinden çiçek desenli fransız dantelden diktiğimiz elbisenin yaka kısmını incilerle süsledik. Bel kısmı ise kristal taşlarla ve çiçekli broş ile kemer havasında süslendi.
İsteğe göre çiçek renkleri de dantel rengi de değiştirilebilir tabii ki.
Minik kız çocukları çiçek kemerli dantel elbise modelini doğum günlerinde, düğün, kına, nişan ya da mevlüd organizasyonlarında giyinebilirler. Sade ama gösterişli bir elbise modeli.

Herkese kolay gelsin :)

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar