Cumartesi, Mayıs 27, 2017
çiçekler gidince….

çiçekler gidince….

25

İçine çiçek dizayn edilmiş bu ahşap kutuyu değerlendirmek istedim.İçine konan çiçek sapladıkları süngerimsi maddenin kalıntıları hoş görünmüyordu.Bende artı şeklinde diktiğim bir kılıfı geçirip köşelerinden kurdele ile bağlayarak hem temiz hem şirin görünmesini sağladım.İçine de ufak çaplı el işlerimi koydum.

25 YORUMLAR

  1. Gönüldenele döktürmüşsün yine valla bu da çok güzel olmuş,baktıkça insanın içi açılıyor,ellerine sağlık.

  2. Canım cok guzel olmuş ellerine sağlık sahi su kumascının sırrını acıklamadın nereden buluyorsun boyle guzel kumasları

  3. Gönüldenele, evde senin birkaç kopyan mı var? Ne arada beceriyorsun bu güzellikleri, bu ne hamaratlık, sepetin öyle şık olmuş ki…

  4. Teşekkür ederim hepinize:))Banuca bir kopyam yok malesef.Olsa pek iyi olurdu:))Fiammacım,kumaşlar beni çekiyoooo…çekim gücünün sırrı yani:))

  5. çok güzel olmuş:)))bu kumaştan koltuk mu sandalye mi kaplanmıştı bir zamanlar yoksa yanlışmı hatırlıyorum.)))desen ve renkler çok çok güzel :))

  6. Sevgili semyıl doğru hatırladın:))Koltukların üzerine örtü dikmiştim.Özgeözgede tv koltuğu kaplamıştı.Artan,dar uzun bir parçaydı buda.İşe yaradı.