Çiçekli çanta, yeşil bluz ve ilk çekiliş

-

çanta modelleri
Merhaba arkadaşlar. İlk çekilişimde ne versem nasıl bir hediye hazırlasam diye düşündüm düşündüm, hatta anket bile düzenledim ne yapacağıma karar verebilmek için, fakat arkadaşlar benden sürpriz bir şeyler istekleri için yine düşünmeye devam ettim ve bir çanta dikmeye karar verdim. Çiçekli harika bir kumaş gördüğümde de hemen aldım ve çantamın tasarımını yaparak projeyi hayata geçirdim… Çok severek ve ilk defa yaptım çantamı, o nedenle çok özendim söyleyeyim :) İki gün sürdü yapmam fakat kafamda tasarımı için saatler harcadım :)

çanta modelleri
Yanında bir çanta daha yaptım, hatta clutch dersek yalan olmaz. Bir de bluz tasarladım çekilişim için ve sonunda kazanan kişinin bedenine göre yine dikiliverecek :) Bakalım beğenecek misiniz hediyelerimi? :) Daha fazla görsel ve ayrıntılar için herkesi bloguma beklerim. Katılmak isteyenler bloguma lütfen :)

çanta modelleri

çanta modelleri

çanta modelleri
Bu clutch kadife, kendinden çiçek deseni olan bir kumaşla yapıldı. Diğer çanta gibi kapitone var içinde formlu durabilmesi için. Kazanan kişinin istediği bir harfi de görünen N harfi gibi yapıp fermuarına takıyorum :) Umarım beğenirsiniz.

Bir cevap yazın