Çiçekli dantelli anne kız hastane çıkış seti

-


Herkese merhaba. Havaların soğuk olduğu bu günlerde bahar renklerini aratmayacak bir set paylaşmak istedim sizler için. Bu modelimizi anne ve bebek Kombin giyinmek isteyenler tercih edebilir. Bebek doğduktan sonra hastanede foto çekimi yapmak için son derece şık bir takım oldu kız anneleri için. Ve sevdiklerinize hediye olarak götürebileceğiniz farklı ve şık bir hediye seçeneği.

Çiçekli bebek hastane çıkış seti olarak hazırladığımız setimizin içeriği şu şekildedir;
Çiçekli bebek tulum eldiven şapka seti
Çiçekli anne terlik ve taç seti
Çiçekli bebek battaniyesi
Çiçekli bebek saç bandı

Farklı büyüklüklerde ve renklerde çiçeklerimiz yapraklarımız, farklı büyüklüklerde pudra fiyonklar, dantel, kalın  taban terlik ve inci taç kullandık malzeme olarak da.
Buketlerin hepsi elde hazırlanmata ve yine bu konuda biraz işçilik gerekiyor açıkçası. El becerisi olan bayanların yaparken zevk alacağı bir set bence. Setin içeriğini ve süslemelerini değiştirmek de elbette mümkün.
Diğer çalışmalarım için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

İyi Çalışmalar dilerim…

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar