Çiçekli Fular

-
Çiçekli Fular
Çiçekli Fular

Aslının kalemle örüldüğünü bilsemde, ben bu fuları el ayarıma güvenerek ördüm. Modelini bir arkadaşımda gördüm. Bana öğretti. Hep kendime başlayarak 10 dan fazla ördüm. Hep beğenildi, bir yerlere hediye gitti. Ve en sonunda bir tanede kendime ördüm. Kullanıyorum. Yine beğeniliyor, ama artık isterseniz öğretirim diyorum. Çünkü değişik birşeyler yapmak istiyorum artık, takılıp kalmak yok.

12 yorum gelmiş

  1. Ben biryudumhobi ninkini atlamışım, o zamanlar böyle sıkı takipçi değildim, arada bir bakıyordum, yazı-yorum göndermiyordum. Eylül 2009 da başladım yazı yazmaya ve yorum yapmaya, bu örnek çok hoşmuş ve biryudumhobi blogunda çook güzel anlatmış, ona da, sana da çok teşekkürler, bunu deneyeceğim, ikinizinde ellerine sağlık.

  2. teşekkürler, bende senden iki ay sonra başlamışım ama ben uzun süre nedense düşündüm üye olmadan. İyikide üye olmuşum çok güzel bir paylaşım var burada.

  3. hem ipi,hem rengi,hem modeli ne kadar güzel…isteyene öğretebilirim lafınız için de alnınızdan öpüyorum…ellerinize sğalık…

  4. Figen Abla henüz bu sene kendime bir bere bile öremedim. Birazcık kendime, kızıma, evime çalışacağım 2010’da. Hatta hazır giyim seven eşim bile atkı istemeye başladı.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin