Çiçekli kapı süsleri

-

cicekli-magnet-modelleri
İyi haftalar dileyerek başlayayım son yaptıklarımı göstermeye.
Oğlumun öğretmenine hediye olarak hazırladım bu çiçekli, boncuklu magneti. Elektrik kablosunu üç kat yapıp, P şekline getirtim ve incecik tel yardımıyla da üstüne boncuklar, çıngırak, pul, çiçek vs ile süsledim. Değişik bir hediye oldu, ben çok sevdim :) Pakedini yapmak için de dantelli bir katalog sayfası kullandım.

cicekli-kapi-susu-modelleri
“Sakuralar” koydum bu çelengin adını :) İlhamını da eve gelirken yol üzerindeki bir milyoncu dükkanının önündeki o bahar dalı yapma çiçekten aldım :)

yakma-cicekli-kapi-susu-modelleri
Yakma çiçeklere devam, elimdeki kumaşlar bitene kadar dünya kadar çiçek yaparım daha :)
Bir çelenk de yakma çiçeklerle hazırladım.

cicekli-kapi-susu-modelleri-1
Çiçek dallarını yuvarlayarak, silikon ve ince beyaz kurdele ile tutturarak hazırladım bu çelengi de. Çok basit ama çok da zarif bir çelenk oldu.

cicekli-kapi-susu-modelleri-2
Ve son olarak da elimdeki keçe çiçekleri kullanarak hazırladığım çelengim. Siz de misafirlerinizi kapınıza asacağınız böyle çiçekli çelenklerle karşılayabilirsiniz..

Blogum

esencan

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...

Bir Cevap Yazın