Çiçekli kolonya şişeleri

-

cicekli-kolonya-siseleri
Çiçekli kolonya şişeleri, renk renk çiçek süslemeli mis kokulu modeller.. Özel günlerinizde evinize gelen konuklara ikramda şıklıktan taviz vermek istemeyenler için son derece şık bir alternatif.
Odanızın mobilya ve koltuk renklerine uygun tonlarda seçebileceğiniz gibi bebek hediyesi olarak da götürülebilecek güzel bir alternatif. Son zamanlar da konuklara ikramda oldukça talep gören çiçek süslemeli kolonya şişelerinin hazırlaması da bir o kadar zevkli. Önemli olan malzemeleri temin edebilmek çünkü cam ürünleri her yerde bulmak pek mümkün olmuyor. Ürünleri bulduktan sonra el becerimiz ile çiçekleri uygun renklerde kombinleyerek şişemizi zevkimize göre süsleyebiliriz. İçindeki kolonya bittikçe yeniden doldurulabilir.
Kolay gelsin bayanlar :)

Profilimdeki iletişim kanallarından bana ulaşabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

1 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın