Çiçekli kolonya şişeleri

-

cicekli-kolonya-siseleri
Çiçekli kolonya şişeleri, renk renk çiçek süslemeli mis kokulu modeller.. Özel günlerinizde evinize gelen konuklara ikramda şıklıktan taviz vermek istemeyenler için son derece şık bir alternatif.
Odanızın mobilya ve koltuk renklerine uygun tonlarda seçebileceğiniz gibi bebek hediyesi olarak da götürülebilecek güzel bir alternatif. Son zamanlar da konuklara ikramda oldukça talep gören çiçek süslemeli kolonya şişelerinin hazırlaması da bir o kadar zevkli. Önemli olan malzemeleri temin edebilmek çünkü cam ürünleri her yerde bulmak pek mümkün olmuyor. Ürünleri bulduktan sonra el becerimiz ile çiçekleri uygun renklerde kombinleyerek şişemizi zevkimize göre süsleyebiliriz. İçindeki kolonya bittikçe yeniden doldurulabilir.
Kolay gelsin bayanlar :)

Profilimdeki iletişim kanallarından bana ulaşabilirsiniz.

1 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
oykulutasarimlar

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar