Perşembe, Ekim 27, 2016
Çiçekli Panolarımın Küçükleri

Çiçekli Panolarımın Küçükleri

19

Daha önce ikisini gönderdiğim çiçekli panolar serisinin küçük olanları. Bir de büyük olanların üçüncüsü var, onu da çalışabilirsem en kısa zamanda göndericem. Sadece ben bu küçk olanları biraz daha farklı bir yöntemle boyuyorum, diğeriyle karşılaştırırsanız anlarsınız, beğenilerinize efendim :)

19 YORUMLAR

  1. Tekrar teşekkürler :)Yaşını bilmiyorum gerçi ama sanırım sen benden küçüksün çantacı nasıl istersen hitabedebilirsin canım benim için hiç farketmez.Sevgili neduk bunlar kendinden kabartmalı polyester panolar, ben sadece boyuyorum. Eğer ham halini merak ederseniz yukarda linkini verdiğim diğer yazımın yorum bölümünde boyanmamış halinin bir resmini göndermiştim, oradan bakabilirsiniz.

  2. Sibella diyor ki;Tekrar teşekkürler :)Yaşını bilmiyorum gerçi ama sanırım sen benden küçüksün çantacı nasıl istersen hitabedebilirsin canım benim için hiç farketmez.

    saol o zmn ablacım:))))))))

  3. hımmmmm tamam abla bana postaneme sana ulaşabileceğim bir mail adresi ver ordan kodunu atayım yoksa yoruma yazarsak çıkmıyo …href kullandığımız iç.in ok

  4. Evet canım doğru, hatta şüphelenip şimdi yazarak denedim. Bir de tamamen akşam birden karar verip hızlıca giriş yaptım. Daha düzeltilecek, eklenecek çok şeyler var. Hala keşfetmeye çalışıyorum, bir süre sizleri bu konuda rahatsız edebilirim. Fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum :)

  5. Öncelikle bloğun hayırlı olsun. Ellerine sağlık çalışmaların çok güzel. Uzun zamandır yazılara yorum yazamıyordum malum bayram temizliği :)) Şimdi sahurdan sonra bizim 10 marifette neler olmuş bir bakayım dedim :) Oooo herkes almış başını gitmiş. Neler neler yapılmış. Hepsi de birbirinden güzel…..